Muhabbit

TON Topluluğu, Dijital Kimlik Doğrulaması İçin Avuç Tarama Teknolojisini Tanıttı

The Open Network (TON) ekosistemi geliştiricileri, kullanıcıları kimliklerini doğrulamaya teşvik etmek için son teknoloji avuç tarama teknolojisini kullananlara 5 milyon dolarlık Toncoin tokeni ayırdılar.

TON Topluluğu, TON ekosistemini geliştiren ve katkı sağlayan bir grup geliştirici ve katılımcı tarafından, gönüllü programa katılan kullanıcılara 1 milyon Toncoin dağıtacak. Proje, önümüzdeki beş yıl içinde Telegram kullanıcıları için dijital kimlik doğrulamasını mümkün kılmayı hedefliyor.

Programa katılan kullanıcılara 1 milyon Toncoin dağıtacak

Proje, kullanıcıların blokzincirinde insan kimliklerini doğrulamalarına olanak sağlamak için HumanCode’un teknolojisini kullanıyor. Google Play ve Apple Store’da bulunan uygulama, kullanıcıların akıllı telefonlarında avuçlarını tarayarak kimlik doğrulaması yapmalarını sağlıyor.

Cointelegraph haberine göre, bu teknoloji gizlilik koruması sağlıyor ve donanım bağımsızdır, bu da tarayıcının çeşitli mobil cihazlarda kullanılmasına olanak tanır. TON Topluluğu, kimliklerini avuç tarama teknolojisi kullanarak doğrulayan kullanıcılara 1 milyon Toncoin tokeni sunuyor.

Son Yazılar

Exit mobile version