Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43098.46
-1.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2341.83
3.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.46
-1.53%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Toonstar Animasyon Dizisi Yeni Sezonuyla Avalanche Blockchain’de!

Web3 animasyon stüdyosu Toonstar’ın yetişkin animasyon serisi The Gimmicks yeni sezonuyla Avalanche Blockchain’de izleyicilerini bekliyor.

Clock
Paylaş
Toonstar Animasyon Dizisi Yeni Sezonuyla Avalanche Blockchain’de!

Web3 animasyon stüdyosu Toonstar’ın yetişkin animasyon serisi The Gimmicks yeni sezonuyla Avalanche Blockchain’de izleyicilerini bekliyor.

27 Ekim 2022’de AvaLabs tarafından düzenlenen Avalanche Creates’te ilk kez yayımlanan serinin yapımcısı olarak Riverdale’den tanıdığımız Mark Consuelos dikkat çekiyor.

728×90 muhabbit - Toonstar Animasyon Dizisi Yeni Sezonuyla Avalanche Blockchain'de!300x250 muhabbit - Toonstar Animasyon Dizisi Yeni Sezonuyla Avalanche Blockchain'de!

Hollywood’un ünlü yazar ikilisi, bizleri Family Guy ve Star Trek: Lower Decks ile buluşturan Dave Ihlenfeld ve David Wright da serinin yapımcıları arasında yer alıyor. House of Chico başlığıyla yayımlanan yeni sezon, taze ünlü Rocky Romero’nun Meksika’da kökenini keşfetme macerasına odaklanıyor. Farklı geçmişlerden gelen isimleri aynı ekipte toplamayı düstur edinen Toonstar, yeni sezonda da yepyeni isimlerle bizleri karşılıyor. Bu isimler arasında yazar ekibine dahil olan Mike Tenango ve yapımcı Alberto Portillo da bulunuyor. Yeni sezon ayrıca pek çok Latin kökenli fenomen isme ve genç yeteneğe de ev sahipliği yapıyor:

  • Jairo Orozco + Bryan Rojo (Mexican Gueys)
  • Eric Ochoa (Supereeego)
  • Jesus Sepulveda (HBO Comedy Special, “Mr. Tough Life”)
  • Laura DiLorenzo (Netflix, Selena: The Series)
  • Fabian Alomar (FX, Mayans MC)

Romero, Toonstar’ın farklılıkları benimseyen yapısını şu sözlerle ifade ediyor:

“Hollywood’da farklı etnik kökenlerden gelen isimlerin, özellikle Latin kökenlilerin, ne denli az yer bulduğu yıllar boyunca ayrıntılı bir şekilde gözlemlendi. Yükselen Latin yetenekleri ve yeni teknolojileri benimseyen böyle bir ekibin parçası olduğum için çok mutluyum.”

NFT Genel Muhabbit 2 1200x600 - Toonstar Animasyon Dizisi Yeni Sezonuyla Avalanche Blockchain'de!

Toonstar NFT Topluluğunu The Gimmicks Üretim Sürecine Dahil Ediyor

The Gimmicks Web3 teknolojisini neredeyse ilk ortaya çıktığı günden beri benimseyerek NFT sahibi izleyicilerin hikayenin gidişatını ve karakter dönüşümlerini etkilemesine imkan tanıdı. Bu yeni dizi formatı izleyiciler tarafından çok sevildi ve izleyicilerin sürece katılımı sezon boyunca popülerliğini korudu. Böylece her hafta 70.000 on-chain işlem gerçekleşti ve platform yalnızca 3 ay içerisinde 1 milyondan fazla oylama ve mesajlaşmaya tanık oldu.

Yeni sezonda Toonstar’ın The Gimmicks hayranlarına dizinin oluşumuna dahil olmak için daha fazla fırsat sağlaması bekleniyor. Söz konusu fırsatlar arasında Upvoting ve Hot or Not gibi platformların beğenileri ve eleştirileri dile getirmek için kullanılması bekleniyor.

Eylül 2020’de kurulan Avalanche, günümüzde 500’den fazla dApp’ı desteliyor ve iklim değişikliğine minimum katkıyla milyarlarca dolara ev sahipliği yapıyor. Kanıtlanmış hızı, güvenilirliği ve ekoloji dostu yapısıyla Avalanche, Web3 teknolojileri için biçilmiş bir kaftan olarak görülüyor. Bu nedenle de The Gimmicks gibi Hollywood’u Web3 ile birleştiren (Hollywood 3.0) projeleri için ilk başvurulan platformlardan biri olarak dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir: Avalanche Elastic Subnet Teknolojisi Başlatıldı! Peki Elastic Subnet’ler Nedir ve Neler Mümkün Oluyor?

Toonstar CEO’su ve Kurucu Ortağı John Attanasio, The Gimmicks’in Hollywood’a katkısını şu sözlerle belirtiyor:

“Geleneksel Hollywood içerikleri söz konusu olduğunda pek çok platform seyircinin dikkatini çekmekte güçlük çekiyor. Ancak bizim modelimiz bu trendi tepetaklak ediyor. Avalanche’tan bir ekiple konuşmaya başladığımız andan itibaren Hollywood 3.0’ten anladıklarını ve bizlere en iyi teknolojiyi sunarak piyasaya öncülük etmemize yardımcı olacaklarını biliyorduk.”

Ava Labs Başkan Yardımcısı John Nahas da iş birliğini överek Toonstar’ın eğlence sektörünü dönüştürdüğünü, geleneksel olanla yeni teknolojileri yaratıcı bir şekilde bir araya getirdiklerini dile getirdi.

“Avalanche olarak Toonstar’ın macerasını desteklediğimiz için mutluyuz.”

Toonstar, 2.sezon boyunca yeni NFT’ler piyasaya sürecek ve böylece The Gimmicks projesini topluluğun erişimine açacak.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar