Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 11.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 11.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün fiyat analizi serimizin konuğu TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Tron destek ve direnç bölgelerine değineceğim bu yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

TRX Fiyat 11 Temmuz 2021

Binance TRX/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.026 dolar, en yüksek değeri ise 0.18 dolar. Şu an 0.061 dolar seviyesinde işlem görmekte.

TRX Grafik 11 Temmuz 2021

TRX 11 temmu fiyat analizi muhabbit 1200x593 - Tron TRX Fiyat Analizi 11.07.2021

4 saatlik TRX grafiği. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı TRX/USDT verileridir. Grafik lineer ayardadır.

TRX Analiz 11 Temmuz 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Önümüzdeki ilk direnç bölgesi 0.063 dolar, bu bölgenin oldukça verimli çalıştığını grafiğimizde görebilirsiniz. Umarım 0.063 dolar seviyesinden tepki almaz ve direnç bölgesini kırarak yükselişini devam ettirir.

TRX Yorum 11 Temmuz 2021

Grafikte gördüğümüz gibi TRX şu an direnç bölgesinin altında işlem görmekte. Grafiğimizin güncel durumunda herhangi bir formasyon oluşumu veya trend kırılımı bulunmamaktadır. Bu nedenle şu an için sadece destek ve direnç olarak trade edebiliriz. Destek ve direnç olarak trade ederken dikkat etmemiz gereken noktalardan biri hacimdir. Son zamanlarda markette ciddi hacim eksikliği olduğunu göz ardı edemeyiz. Bu nedenle direnç kırılımlarımlarında temkinli olmakta fayda olacağını düşünüyorum. En azından direnç kırıldıktan sonra bir süre gözlemlemek faydalı olacaktır. Kırılan direnç bölgesinin destek olarak çalıştığından emin olduktan sonra destek altı stoplu şekilde işlem yapmak daha az risk içermektedir.

TRX için güncel düşüncelerim şu an için bu kadar, grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar