Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 25.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 25.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün fiyat analizi serimizin konuğu TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. TRON destek, direnç, trend ve TOBO formasyonuna değineceğim yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizleri çok bekletmeden fiyat analizi yazımıza gecelim.

TRX Fiyat 25 Temmuz 2021

Binance TRX/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.026 dolar, en yüksek değeri ise 0.18 dolar. Şu an 0.056 dolar seviyesinde işlem görmekte.

TRX Grafik 25 Temmuz 2021

trx 1200x586 - Tron TRX Fiyat Analizi 25.07.2021
Tron TRX fiyat grafiği 25.07.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı TRX/USDT verileridir. Fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Ayrıca grafikteki beyaz çizgiler omuz ve baş bölgelerini belirtmektedir.

TRX Analiz 25 Temmuz 2021

Grafiğimizde bir adet yeşil düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Ayrıca mor alanlar destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Düşen trend kırılımı ardında güzel bir retest gerçekleşti ve ardından direnç bölgesine kadar %8 oranında yükseldi. Şu an direnç bölgesinde olan TRX için izlenmesi gereken stratejiyi yorum kısmında detaylı şekilde anlatacağım.

TRX Yorum 25 Temmuz 2021

Düşen trend çizgimize 6 vuruş bulunmaktadır. Düşen trend kırılımı ile birlikte TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonu neckline seviyesini de kıran TRX için yükseliş beklenebilir. Fiyat analizi serimizi takip edenler TOBO formasyonuna hakimdir. Kısaca bahsedecek olursam sağ omuz bölgesinin altına fiyatın düşmesi halinde formasyon stop olmalıdır. Formasyon hedefi belirleyecek olursak, beyaz çizgiyle belirttiğim bölge takip edilebilir. Diğer yandan destek ve direnç bölgelerini grafiğimizde belirttim, bu bölgeleri takip etmeye devam edeceğim. Umarım önündeki direnç bölgesi kırılır ve TOBO formasyonumuz hedefine ulaşır.

TRX için teknik değerlendirmelerim şu an için bu kadar, ilerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar