Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 04.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 04.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün fiyat analizi serimizin konuğu TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde TRON destek, direnç, trend ve TOBO formasyonuna değinmiştik. Gelin şimdi grafiğimizin son halini inceleyelim.

TRX Fiyat 4 Ağustos 2021

Binance TRX/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.026 dolar, en yüksek değeri ise 0.18 dolar. Şu an 0.067 dolar seviyesinde işlem görmekte.

TRX Grafik 4 Ağustos 2021

trx grafik 04.08.2021 1200x581 - Tron TRX Fiyat Analizi 04.08.2021
Tron TRX fiyat grafiği 04.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı TRX/USDT verileridir. Fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafiğimizdeki beyaz çizgiler TOBO formasyonunun baş ve omuz bölgelerini belirtmektedir.

TRX Analiz 4 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Ayrıca son TRX fiyat analizimizde anlattığım gibi TOBO formasyonu ve düşen trend çizgimiz bulunmaktaydı. 24 Temmuz tarihli TRX fiyat analizinde incelediğimiz TOBO formasyonu hedefine ulaştı ve %16 oranında bir oran yakaladık. Düşen trend kırılımı ardından direnç bölgesine kadar ise %25 oranında yükseliş gerçekleştirdi.

TRX Yorum 4 Ağustos 2021

Direnç bölgesini kıran TRX şu an destek üstünde işlem görüyor. Daha önce güçlü bir destek bölgesi olarak kullandığımız 0.67 dolar seviyesinin kazanılması oldukça olumlu bir durum. Destek, direnç şeklinde trade etmek isteyenler için destek altı zarar kesilecek şekilde değerlendirilebilir. Şu an için yükselen dipler yaparak fiyat yükselmeye devam ediyor. Ancak herhangi bir yükseliş formasyonu oluşması durumunda daha sağlıklı olacaktır.

TRX için teknik incelemem şu an için bu şekildeydi, ilerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar