Muhabbit

Tron TRX Fiyat Analizi 17.08.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

trx fiyat analizi 1

tron trx fiyat analizi

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki yazımda Tron (TRX) fiyat grafiğini inceleyeceğiz. Aslında yaklaşık 1 hafta önce TRX fiyat grafiği yazısı hazırlamıştım. Bu yazı onun güncellemesi gibi olacak. Bir önceki TRX fiyat analizi yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim analiz kısmımıza.

TRX Fiyat 17 Ağustos 2022

Geçen TRX fiyat analizi yazımda 0,0705 dolar bölgesindeki dirençten söz etmiştim. Fiyat bu bölgeyi geçebilse de henüz üzerinde bir fiyat kapanışı gelmedi. Yazıyı hazırladığım sırada 0,069 dolar bölgesinden işlem görüyor.

TRX Grafik 17 Ağustos 2022

Tron TRX fiyat grafiği 17.08.2022. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve 4 saatlik zaman dilimindedir.

TRX Analiz 17 Ağustos 2022

Grafikteki yeşil bölgeler farklı zaman dilimlerine ait destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Geçen yazımda da 0,0705 dolar bölgesinden bahsetmiştim. O yazımdan beri fiyat bu bölgeyi test etmeye devam etti ve hatta üzerine çıktı. Ancak bu bölgenin üzerinde tutunamadı ve tekrar altına düştü. Henüz bu bölgenin üzerinde bir mum kapanışı gerçekleşmiş değil. Ancak son zamanlarda fiyat hareketinin biraz güç kaybettiğini görmekteyiz. Haliyle buradan küçük bir düzeltmeye gitme ihtimalinin arttığını düşünüyorum. Bu ihtimal gerçekleşirse 0,066 dolar bölgesinde küçük zaman dilimine ait bir desteği bulunuyor. Orta vadedeki desteği ise grafikteki 0,063 dolar bölgesi.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version