Muhabbit

Tron TRX Fiyat Analizi 20.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

trx fiyat analizi 1

tron trx fiyat analizi

İyi akşamlar, fiyat analizi yazı dizimde bu akşam TRX Tron’u inceleyeceğim. Tron’u seçmemin sebebi diğer coinlere nazaran grafiğinin daha net olması diyebilirim. Lafı fazla uzatmayayım ve analiz kısmımıza geçelim.

TRX Fiyat 20 Ağustos 2021

Binance Tron/Tether paritesi verilerine göre 20 Temmuzda 0,05 dolar seviyesinden başlayan yükselişi 0,09665 dolar seviyesine kadar sürdü. Şu an ise 0,08867 dolar bölgesinden işlem görmekte.

TRX Grafik 20 Ağustos 2021

Tron TRX fiyat grafiği 20.08.2021. 6 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TRX Analiz 20 Ağustos 2021

Grafikteki yeşil alanlar Tron grafiğinde takip ettiğim destek ve dirençleri göstermektedir. Bunları 6 saatlik zaman diliminde oluşturduğum için iki bölge arasındaki fiyat farkı bir nebze fazla olabilmekte. Kısa vadeli işlemler açıyorsanız saatlik zaman diliminde farklı bölgeler belirleyebilirsiniz.

Grafiğe ilk göz gezdirdiğimizde fiyatın yapmış olduğu yükseliş trendi direkt olarak göze çarpmakta. Bu tarz durumlarda short işlem aramak biraz daha riskli olmakta. Bu tarz işlemler için fırsat görürseniz de daha dikkatli olmanızı öneririm. Peki long işlem için nasıl bir strateji izleyebiliriz. Bu tarz trendlerde fiyat kırdığı direnci retest etmek ister. Bu retestlerde yakalayabilirseniz güzel fırsatlar verecektir. Ancak şu anki grafiğe baktığımızda fiyatın destek ile direnç arasında olduğunu görmekteyiz. Bu tarz durumlarda ise fiyatın üst direnci kırmasını beklemek daha risksiz olacaktır.

TRX Yorum 20 Ağustos 2021

Fiyat şu an olumlu bir tablo çizmeye devam etmekte. Bundan dolayı akıntının tersine kürek çekmek yerine yani short işlem aramak yerine long işlem aramayı düşünüyorum. Aslında işleme nerelerde gireceğimi de yukarıdaki paragrafta açıkladım.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version