Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43195.83
-1.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2343.57
3.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.51
-1.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.8
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Trump Yönetimi 1.8 Trilyon Dolarlık Teşvik Paketini Onayladı!

ABD’den iyi haber!

Clock
Paylaş
Trump Yönetimi 1.8 Trilyon Dolarlık Teşvik Paketini Onayladı!

Cumhuriyetçiler ve Demokratlar arasında devam eden müzakerelerin ardından, Trump yönetimi tarafından 1.8 trilyon $’lık teşvik önerisi resmi olarak kabul edildi. Bu durum, kripto piyasasında gecikmiş bir yükseliş trendinin başlangıcı olabilir.

728×90 muhabbit - Trump Yönetimi 1.8 Trilyon Dolarlık Teşvik Paketini Onayladı!300x250 muhabbit - Trump Yönetimi 1.8 Trilyon Dolarlık Teşvik Paketini Onayladı!

Hazine Bakanı Steven Mnuchin, taraflar arasında yaklaşık dört aydır süren görüşmelerin ardından, Cuma günü 1.8 trilyon $’dan fazla teklifte bulundu. Her iki büyük partı de birkaç haftadır bir sonraki teşvik paketinin değeri ve dağılımı konusunda anlaşmazlık içindeler, ancak bu bir şekilde çözüme ulaşmış gibi görünüyor.

Mayıs ayında, Demokrat Parti başlangıçta 3 trilyon $’lık ciddi bir paket teklif etmişti. Bu paket, 1.8 trilyon $’lık teklif kabul edilmeden önce, 2.2 trilyon $’a kadar inmişti.

Bitcoin bu sene geleneksel borsalar ile yoğun bir şekilde ilişkilendirildi. Merkez bankası ve hükümet harcamaları, piyasa dalgalanmaları ile birleştiğinde, küresel ekonomide büyük bir belirsizliğe neden oldu. Bu durum yatırımcıları ve tüccarlar için Bitcoin’e olan güveni tazeledi.

Sıkıntılı bir düşüş eğilimini tersine çeviren ve geleneksel pazarlara pozitiflik ileten yeni teşvik haberi ile, kripto piyasaları yeniden canlandı.

Bu yılki seçimlerdeki birikim ile, piyasa güvenini sürdürmek için borsayı ayakta tutmak gibi girişimler yapılacak. Sonuç olarak Ekim ayı için dalgalı bir ay diyebiliriz.

Bu haber kripto camiası için rahatlatıcı bir olay olacaktır. Uzun bir düşüş döneminin ardından kripto para piyasası derin bir nefes alacak.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar