Muhabbit

Tron TRX Fiyat Analizi 09.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

trx fiyat analizi 1

tron trx fiyat analizi

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Uzun zamandır incelemediğimiz TRX coin için teknik göstergeleri ve olası hareketleri inceleyeceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden grafiğimizin son durumunu değerlendirelim.

TRX Fiyat 9 Eylül 2021

Geçtiğimiz günlerde 0.1 dolar seviyesine kadar yükselen TRX bu bölgeden sert tepki aldı. %28 oranında ciddi bir düşüş yaşayan TRX şu an 0.092 dolar seviyesinde işlem görmekte.

TRX Grafik 9 Eylül 2021

Tron TRX fiyat grafiği 09.09.2021. 1 Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Uzun zamandır grafiğini incelemediğimiz TRX grafiğimizi büyük zaman diliminde incelemek istedim. Diğer yandan oluşan düşen trend çizgimizi küçük zaman dilimde gösteremezdim. Düşen trend çizgimizden alınan tepkileri beyaz ok işaretleri yardımıyla belirttim.

TRX Analiz 9 Eylül 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak bizlere yardımcı oluyor. 0.05 dolar seviyesinde ikili dip yaparak yükselişine başlayan TRX’in hedefi 0.09 dolar seviyesiydi. Bu bölgenin de üstüne çıkarak 0.1 dolar seviyesine kadar yükseldi. Tepki aldığı bölgede düşen trend oluşturması ilerleyen günlerde trade fırsatı sunabilir. Bu nedenle düşen trend çizgimize Tradingview üzerinden alarm kurabiliriz.

TRX Yorum 9 Eylül 2021

TRX 0.08 dolar desteğinin üstünde işlem görmekte. Düşen trend çizgisinin altında long pozisyon açmak veya spot alım yapmak oldukça riskli olacaktır. Bu nedenle trend ve destek takibi yapmak bu tarz durumlarda daha risksiz olacaktır. Günlük zaman diliminde olan grafiğimize bakarak gün içinde 2-3 saatlik işlem açamayız. Büyük zaman diliminde planımızı hazırlayıp alarm kurmak bizler için daha faydalı olacaktır. 0.1 dolar eviyesindeki direnç bölgemizin kırılması halinde düşen trend çizgisinin de üstüne çıkılmış olacak. Umarım düşen trend çizgimiz direnç bölgesinden uzak bir bölgede kırılır ve bizlere trade fırsatı sunar.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version