Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44179.95
2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2362.13
0.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.68
17.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239
2.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Tron TRX Fiyat Analizi 14.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Tron TRX Fiyat Analizi 14.11.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda TRON yani TRX’i inceleyeceğiz. Grafiğimizin güncel durumunu değerlendireceğiz ve olası hareketleri inceleyeceğiz. TRX fiyat grafiğinde oluşan yapı oldukça iyi görünmekte. Sizleri fazla bekletmeden grafiğimizin son durumunu incelemeye başlayalım.

728×90 muhabbit - Tron TRX Fiyat Analizi 14.11.2021300x250 muhabbit - Tron TRX Fiyat Analizi 14.11.2021

TRX Fiyat 14 Kasım 2021

Teknik açıdan yükselen fiyat hareketi gösteren TRX şu an 0.116 dolar seviyelerinde işlem görmekte.

TRX Grafik 14 Kasım 2021

C7Y0e8xI - Tron TRX Fiyat Analizi 14.11.2021
Tron TRX fiyat grafiği 14.11.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradinView aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 2 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı TRX/USDT paritesine aittir. Grafiğimiz üzerinde yükselen kanal formasyonu bulunmaktadır. Yükselen kanal formasyonunu yeşil renk ile belirginleştirdim. Ayrıca kanal yapısının alt ve üst çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

TRX Analiz 14 Kasım 2021

TRON grafiğimizde takip etmemiz gereken en önemli nokta yükselen kanal formasyonunun alt ve üst çizgisi olacaktır. Formasyonumuzun oldukça iyi göründüğünü belirtmek isterim. Yükselen kanal formasyonunun alt çizgisine 3 temas, üst çizgisine 3 temas bulunmaktadır. Toplamda 6 temas bulunması yükselen kanal formasyonumuzu güvenilir yapmaktadır.

Geçtiğimiz saatlerde kanal orta çizgisinin üzerine çıkan TRX, yükselişini devam ettirecek gibi görünmekte. Kanal orta çizgisini destek olarak kullanarak önümüzdeki direnç seviyelerini ve kanal üst çizgisini test edebilir. Yükselen kanal formasyonunun alt veya üst çizgisinin kırılması durumunda, bir kanal boyu yükseliş veya düşüş beklenmektedir.

TRX Yorum 14 Kasım 2021

Analiz kısmında belirttiğim gibi yükselen kanal formasyonu oldukça iyi görünmekte. Umarım kanal üst çizgisi tekrar test edilir ve aşılır. Bu süreçte grafiğimizi yakından takip ederek alarm kurmak mantıklı olacaktır.

TRON grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar