Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39476.76
1.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2155.92
3.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.24
1.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.3
0.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

TRX Grafiğindeki Son Durum

Clock
Paylaş
TRX Grafiğindeki Son Durum

Kripto para piyasası halen FTX skandalı ile çalkalanmaya devam ederken Justin Sun bir açıklama yaparak kurtarma planının olduğunu duyurmuştu. Bu plandaki bazı detaylar netleşmeye başladı. FTX’de bakiyesi bulunan kullanıcılar sadece TRX, BTT, JST, SUN ve HT olarak çekebilecekleri söylendi. Bununla birlikte bu coinler için FTX’e yatırma işlemleri de kapatıldı. Sonuç olarak FTX içerisinde bu coinler 5-6 katına kadar artmış oldu (FTX dışına göre). Şimdi bu gelişmelerin Tron’a olan etkilerini bir inceleyelim.

728×90 muhabbit - TRX Grafiğindeki Son Durum300x250 muhabbit - TRX Grafiğindeki Son Durum

TRX Fiyat 10 Kasım 2022

Tron şu an Binance ve diğer sorun olmayan borsalarda 0,058 dolar civarında işlem görürken FTX borsasında 0,30 dolar bölgesinden işlem görüyor. FTX’e dışardan TRX yatırma kapalı olduğundan dolayı da arbitraj yapılamıyor ve FTX’deki fiyat düşmüyor haliyle.

TRX Grafik 10 Kasım 2022

h8MqHPEZ - TRX Grafiğindeki Son Durum
Tron TRX fiyat grafiği 10.11.2022. Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve günlük zaman dilimindedir.

TRX Analiz 10 Kasım 2022

Yukarıdaki grafik aslında bir süredir takip ettiğimiz Tron grafiği. Grafikteki yeşil bölgeler farklı zaman dilimlerine ait destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. 0,050 dolar bölgesindeki destek aslında Tron için oldukça önemli. Aşağıdaki grafikte bunu net bir şekilde görebilirsiniz.

QTR1WTup - TRX Grafiğindeki Son Durum
Tron TRX fiyat grafiği 10.11.2022. 3 Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Yukarıda bahsettiğim 0,050 dolar desteği bu grafikteki en alt bölgeyi oluşturuyor. Bu destek üzerindeki harekete bakarsak bize çok şey anlattığını görebiliriz. Fiyat uzun bir süredir burayı sıkça test etmiş ve her testten sonra aldığı tepki (yani yaptığı tepe) daha da düşük olmuş. Bu tarz bir hareket bu desteğin giderek zayıflamakta olduğunu gösterir. Bununla birlikte fiyatı bu kadar süre tutan bir destek kırılırsa sonu pek iyi olmayacaktır.

Genel olarak toparlayacak olursam şu an Justin Sun FTX’i kurtarmaya çalışıyor (bana göre bir menfaati olmazsa kılını kıpırdatmaz), ancak kendi coini Tron bir uçurumun kenarında dolaşıyor.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar