Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39379.64
1.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2158.82
3.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.16
1.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229
0.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

TSM, 210 Milyon Dolarlık FTX Anlaşmasını Askıya Aldı!

Kripto para borsası FTX’in çöküşüyle birlikte, FTX ile sponsorluk sağlayan şirketler anlaşmaları iptal etmeye devam ediyor.

Clock
Paylaş
TSM, 210 Milyon Dolarlık FTX Anlaşmasını Askıya Aldı!

Kripto para borsası FTX’in çöküşüyle birlikte, FTX cephesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu kez ise Amerika Birleşik Devletleri merkezli espor organizasyonu olarak bilinen Team SoloMid (TSM), FTX ile sponsorluk anlaşmasını iptal ettiğini kamuoyuna duyurdu.

Profesyonel espor organizasyonu TSM, FTX ile imzaladığı 210 milyon dolarlık sponsorluk anlaşmasını “hemen geçerli olmak üzere” iptal ettiğini Twitter üzerinden yaptığı şu paylaşımla duyurdu:

728×90 muhabbit - TSM, 210 Milyon Dolarlık FTX Anlaşmasını Askıya Aldı!300x250 muhabbit - TSM, 210 Milyon Dolarlık FTX Anlaşmasını Askıya Aldı!

“FTX ile olan ortaklığımızı askıya aldık.”

TSM

TSM konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, FTX marka isminin TSM ile bağlantılı tüm yerlerden kalkacağını ise şu şekilde dile getirdi:

“Anlaşmanın iptali, FTX markasının artık organizasyon, takım ve oyuncu sosyal medya profillerimizde görünmeyeceği ve oyuncu formalarımızdan da kaldırılacağı anlamına geliyor.”

TSM

TSM, FTX anlaşmasının iptal olmasının gelecek planlarını değiştirmediğini ise şu sözlerle vurguladı:

“TSM güçlü, karlı ve istikrarlı bir organizasyondur. Bu yıl, gelecek yıl ve sonrasında da karlılığı ön görebiliyoruz. FTX ile ilgili anlaşmanın iptal olması, TSM’nin bu yılın başlarında belirlenen işletim planının hiçbir bölümünü etkilemiyor.”

TSM

İlginizi Çekebilir: FTX ile Sponsorluk Anlaşması Yapan Dev Şirketler, Anlaşmaları İptal Etmeye Başladı!

SBF FTX BTC - TSM, 210 Milyon Dolarlık FTX Anlaşmasını Askıya Aldı!

FTX ile Sponsorluk Anlaşması Yapan Şirketler Art Arda Anlaşmaları İptal Etmeye Başladı!

Kripto para piyasasında büyük yıkıma neden olan FTX krizinde, anlaşma iptalleri art arda gelmeye başladı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Alman lüks araç markası Mercedes de anlaşmayı iptal eden şirketler arasında yerini almıştı. Bu anlaşmada Mercedes ile FTX ortaklaşa NFT koleksiyonu oluşturmayı hedefliyordu.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar