Muhabbit

UFC MMA Fan Token Çıkartıyor!

Haziran ayında Chiliz blok zincirinde çıkacak olan yeni UFC Fan Token’ın, maksimum arzı 20 milyon adet olacak!

UFC Fan Token Muhabbit

Ufc Fan Token Muhabbit

Dünyanın en büyük karma dövüş sanatları birliği olan Ultimate Fighting Championship (UFC), Blockchain tabanlı bir fan token çıkartıyor.

Socıos fıghtıng twıtter

UFC, Salı günü resmi olarak UFC taraftar “token”ı çıkaracağını duyurdu. Taraftarlarla etkileşimi artırmayı ve ödüller dağıtmayı planlayan UFC Fan Token, Socios’da çıkışını gerçekleştirecek.

Chiliz blok zincirinde üretilen token’ın, Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ayrıca UFC Fan Token’ın maksimum arzı 20 milyon adet olacak.

Chiliz ve Socios’un diğer hayran “token”larına benzer şekilde UFC Fan Token ile de özel içeriğe erişim, VIP ödüller, promosyonlar ve yarışmalar ile hayranlarla etkileşimi arttırmayı planlayan etkinliklere sahip olacak.

UFC Web Sitesi

UFC’nin küresel tüketici ürünleri kıdemli başkan yardımcısı Tracey Bleczinski şunları söyledi:

UFC’nin dünya çapında 625 milyondan fazla hayranı var ve taraftar “token”ları, UFC ile hayranların etkileşime girmesini sağlıyor. Aynı zamanda spora olan tutkularını ödüllendiren, özgün bir ürün olan UFC Fan Token, şu zamanda hayranlarla bağlantı kurmanın en etkili yolu olabilir.

Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, UFC Fan Token’larının başka hiçbir yerde ön satış yapılmayacağını ve ilk olarak Socios uygulamasında aktif olacağını açıkladı.

alexandre dreyfus twıtter

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Son Yazılar

Exit mobile version