Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43890.46
5.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2294.84
2.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.33
14.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.6
-0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ukrayna’lı E-Spor Organizasyonu Natus Vincere, Taraftar Token’ı Çıkaracak!

Çıkacak olan token ile taraftar etkileşiminin genişletilmesi hedefleniyor.

Clock
Paylaş
Ukrayna’lı E-Spor Organizasyonu Natus Vincere, Taraftar Token’ı Çıkaracak!

Ukrayna merkezli e-spor organizasyonu olan Natus Vincere, taraftar oylama ve ödül uygulaması Socios.com’da bir “NAVI” taraftar Token’ı başlatacağını duyurdu.

728×90 muhabbit - Ukrayna’lı E-Spor Organizasyonu Natus Vincere, Taraftar Token’ı Çıkaracak!300x250 muhabbit - Ukrayna’lı E-Spor Organizasyonu Natus Vincere, Taraftar Token’ı Çıkaracak!

4 Kasım tarihinde yapılan bir duyuruya göre, NAVI sahipleri, organizasyon kararlarını etkileyebilecek, her yıl Socios.com üzerinden yayımlanacak olan birçok ankette oy kullanabilecek ve yenilikçi dijital deneyimler dahil NAVI ile bağlantılı ödüller kazanabilecekler. NAVI sahipleri, kısa süre önce başlatılan “oyunlar” özelliğine, Socios.com üzerinden erişebilecekler. Hayranların uygulama aracılığıyla NAVI ile nasıl etkileşim kurduklarına bağlı olarak ödül puanları alacakları bir “Lider Tablosu” ve sohbet özelliği yakın gelecekte kullanıma sunulacak. NAVI, OG ve Team Heretics’in ardından Socios.com platformuna katılan üçüncü e-spor organizasyonu olacak.

Maksimum arzı 5 milyon olacak olan NAVI taraftar token’larının, önümüzdeki aylarda gerçekleşecek ilk satışta 1 $’lık sabit bir fiyatla sunulacağı bildirildi. 

NAVI CEO’su Yevhen Zolotarov yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“NAVI, yenilginin acısını ve zaferlerin sonsuz sevincini eşit olarak paylaşarak hayranlarının neredeyse on bir yıllık destek ve sevgisine ulaştı. Bugün başlattığımız şey, sadık izleyicilerimizle yeni bir etkileşim dinamiğine geçmenin bir sonraki nihai adımıdır.”

Socios.com’un, NAVI’nin gerçek ve uygulanabilir bir parçası olma fırsatı yarattığını belirten Zolotarov, NAVI token’larının kararlarını etkilemenin gerçek yolu olduğunu açıkladı.

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su ve kurucusu Alexandre Dreyfus ise bu girişim ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“NAVI’nin ‘kazanmak için doğmuş’ zihniyeti, hayran kitleleri ile şimdiden güçlü bir ittifak oluşturdu. Organizasyon her zaman YouTube vlog’ları ve sosyal medya etkinlikleri aracılığıyla oyuncularla özel bir bağ oluşturmaya odaklandı, ancak şimdi NAVI işleri bir sonraki seviyeye taşıyacak.”

Natus Vincere Hakkında

Natus Vincere e-spor arenasına ilk olarak 2009 yılında girdi ve o zamandan beri güçlü bir çoklu oyun organizasyonuna dönüştü. Kuruluşundan bu yana 18 büyük unvan kazanan Natus Vincere, NAVI ile şu anda bir genişleme sürecine girdi ve yakın gelecekte yeni oyunlar ve kadrolar faaliyetini genişletecek. 

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar