Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43457.06
-1.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2370.18
4.66%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.23
2.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $236.1
1.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Unifty, CryptoArt ile Ortaklığını Duyurdu!

Unifty bir duyuru gerçekleştirdi!

Clock
Paylaş
Unifty, CryptoArt ile Ortaklığını Duyurdu!

Unifty ve CryptoArt Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

cryptoarttwıtter

Yapılan duyuruya göre Unifty, CrpytoArt ile stratejik bir ortaklık gerçekleştirdi. Unifty Gallery’nin açılmasına yaklaşık 1 hafta varken, böyle ortaklıkların yapılması iyi bir gelişme olarak sayılabilir.

CryptoArt, kullanıcıların NFT ticaretini yapabildiği bir NFT pazar yeri olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar; Metamask, Fortmatic ve Torus kripto para cüzdanları ile CrpytoArt’a bağlanıp işlem yapabilir.

Unifty’ı Kimler, Neden Kullanmalı?

Unifty’nin tamamen değiştirilemez token (NFT) endüstrisini bağımsız sanatçılardan girişimcilere, geliştiricilerden yeni başlayanlara kadar geniş bir kitle oluşturma amacı vardır. Bununla birlikte, kullanıcılara kodlama bilgisi veya deneyimi olmadan bağımsız olarak kendi NFT’Lerini ve merkeziyetsiz uygulamalarını (dApps) oluşturabilmesine olanak sağlayarak sanatçılara yeni bir alan yaratmaya çalışıyor.

Bu vizyonu büyütmek isteyen Unifty, farklı kitleler tarafından kullanılabilecek ve Unifty.io platformu üzerinden erişilebilecek birden fazla ekosistem aracı oluşturmaya çalışıyor.

Unifty Resmi Telegram Grubu İçin:

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar