Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39411.97
1.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2158.88
3.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.25
0.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $227.5
-0.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Unifty (NIF) MEXC’de Listelendi!

Unifty MEXC kripto para borsasında listelendi!

Clock
Paylaş
Unifty (NIF) MEXC’de Listelendi!

Unifty, Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

unıfty twıtter

Unifty’ın “token”ı olan NIF “token”, MEXC kripto para borsasında listelendi. Kullanıcılar, 7 Aralık 2021 tarihinden itibaren NIF/USDT paritesinde işlem yapabilirler.

Unifty Gallery üzerinden en sevdiğiniz sergilere $NIF stake ederek oylamaya katılabilirsiniz. Stake ettiğiniz $NIF’ler ile NFT’lerden getiri elde edebilmenizi sağlayan Unifty, DeFi’ya yeni bir soluk getirmeye çalışıyor.

Oylanan eserlerin Unifty Gallery’de sergilenmesi için en az 150 bin adet NIF’in “stake” edilmesi gerekecektir.

Kullanıcılar, minimum 10 adet NIF stake edebilir. Bununla birlikte kullanıcılar, stake işlemini bir kez başlattıktan sonra “unstake” etmek için 14 gün beklemeliler.

Unifty’ı Kimler, Neden Kullanmalı?

Unifty’nin tamamen değiştirilemez token (NFT) endüstrisini bağımsız sanatçılardan girişimcilere, geliştiricilerden yeni başlayanlara kadar geniş bir kitle oluşturma amacı vardır. Bununla birlikte, kullanıcılara kodlama bilgisi veya deneyimi olmadan bağımsız olarak kendi NFT’Lerini ve merkeziyetsiz uygulamalarını (dApps) oluşturabilmesine olanak sağlayarak sanatçılara yeni bir alan yaratmaya çalışıyor.

Bu vizyonu büyütmek isteyen Unifty, farklı kitleler tarafından kullanılabilecek ve Unifty.io platformu üzerinden erişilebilecek birden fazla ekosistem aracı oluşturmaya çalışıyor.

Unifty Resmi Telegram Grubu İçin:

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar