Muhabbit

Unifty, TomoChain İle Partnerliğini Duyurdu!

Unifty, kullanıcılarına daha iyi bir NFT deneyimi yaşatmak için TomoChain ile ortak oldu!

Unifty2-Muhabbit

Unifty2-Muhabbit

Unifty Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

unıfty twıtter

Yapılan duyuruya göre Unifty ve Tomochain, kullanıcılarına daha iyi NFT deneyimi yaşatmak için ortak oldu.

Unifty, NFT alanı ile DeFi’nin özelliklerini kullanarak, NFT sanatçılarına en iyi hizmeti sağlamak için ürünler ve araçlar sunar. Unifty, DeFi’dan yararlanarak içerik üreticilerin veya NFT sanatçılarının yaptığı üründen para kazanmasını kolaylaştırır. Unifty kullanıcıları, dijital sanatlarını sergileyerek UNT “token”ı üzerinden kazanç sağlayabilir.

Kullanıcılar başkalarının NFT’lerini satın alabilir veya NIF “token”ı “stake” ederek kazanç elde edebilirler. NIF “token” aynı zamanda yönetişim “token”ı görevi gördüğü için NIF “token” sahipleri verilen topluluk kararlarında oy hakkına sahip olabilir.

Unifty, NFT platformunu geliştirmek için TomoChain blok zinciri ile entegre olacak. Ethereum işlem ücretleri çok yüksek ve çoğu proje bu maliyetin önüne geçmek istiyor. TomoChain’in EVM uyumluluğu, yüksek hızı ve düşük işlem ücretleri ile Unifty, NFT ve DeFi geliştirme kaynaklarından yararlanabilecek, böylece kullanıcılarına çok daha iyi NFT ve DeFi deneyimleri sunacaktır.

Unifty Resmi Telegram Grubu İçin:

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version