Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44029.9
0.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2359.58
0.12%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.44
16.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $240.3
1.87%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

UnionPay ve Danal, Kripto Destekli Kart Çıkaracak!

Danal ve UnionPay, kripto kart için birlikte çalışacak!

Clock
Paylaş
UnionPay ve Danal, Kripto Destekli Kart Çıkaracak!

Visa ve Mastercard gibi analog kart sağlayıcılarına büyük finansal hizmetler veren China UnionPay, kripto para birimini destekleyen bir dijital kart başlatmak için Güney Koreli ödeme sağlayıcısı Danal ile ortaklık kurdu.

728×90 muhabbit - UnionPay ve Danal, Kripto Destekli Kart Çıkaracak!300x250 muhabbit - UnionPay ve Danal, Kripto Destekli Kart Çıkaracak!

Danal’ın kripto cüzdanı Paycoin ve aynı isimdeki kripto tokenı, yeni ön ödemeli mobil kart için bir arayüz görevi görecek. Paycoin, kullanıcıların 179 ülke ve bölgedeki 30 milyonu aşkın UnionPay kullanıcısına mal ve hizmetler için ödeme yapmak için hem kartı hem de Paycoin’i kullanabileceklerini belirtti.

Danal’ın Paycoin’i, 2019’dan beri dolaşımda olan blockchain tabanlı bir varlık. 760.000 kayıtlı kullanıcısı olan Paycoin, Gdac, Upbit, Huobi Korea, Liquid ve Coinone tarafından listelenmiştir. Şimdilik, PayCoin’in en büyük kullanıcı tabanı Güney Kore’dedir, ancak şirketin hedefleri küresel sosyal yardım alanında.

South China Morning Post’a yapılan açıklamada, Danal CEO’su Park Sana Man, yakında çıkacak olan kartın döviz ve yurtdışı ödemeleri için avantajlarını vurguladı. UnionPay-Danal kartı, hem itibari para birimi hem de kripto para birimlerinde para depozitosunu ve ödemelerini destekleyecek.

Yeni UnionPay kartının haberi, Çin’in merkez bankası destekli dijital para birimi için çok reklamı yapılan yol haritasına ve özel kripto para birimlerine karşı alternatif olarak kararsız tutumuna rağmen geldi.

Daha fazla blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar