Muhabbit

Uniswap ve Transak Ortaklığıyla Fiat On-Ramp Hizmetleri

Uniswap Labs, fiat on-ramp hizmetleri vermek için Transak ile ortaklık kurdu. Bu iş birliği sayesinde, Uniswap Cüzdan kullanıcıları cüzdandaki itibari parayla doğrudan kripto para satın alabilecekler. Transak, bu entegrasyonla kullanıcılara merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasına giriş noktalarını basitleştirerek sorunsuz ve sezgisel bir rampa deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Uniswap Cüzdan, kendi kendini saklayan bir cüzdan olup dünyanın en büyük merkeziyetsiz borsası olan Uniswap protokolüne doğrudan erişim sağlıyor. Bu entegrasyon, kullanıcıların tokenlarını uygulama içerisinde kolayca takas etmelerine ve yeni kullanıcıların merkezi borsalardan fon aktarma ihtiyacını ortadan kaldırarak doğrudan kripto satın almalarına imkan tanıyor.

Kullanıcı Dostu Kripto Satın Alma Deneyimi

Transak ile entegrasyon sayesinde, 160’tan fazla ülkeden kullanıcılar, Apple Pay, Google Pay, kredi/banka kartları ve diğer yerel ödeme yöntemleri ile Uniswap Cüzdan üzerinden kripto para satın alabilecekler. Bu iş birliği DeFi’ı herkes için erişilebilir kılma hedefini genişletiyor ve yeni kullanıcıların çeşitli DeFi ekosistemleriyle etkileşime geçmesi için yollar açıyor.

Uniswap Labs operasyon müdürü Mary Catherine Lader, “Hedefimiz DeFi’yi herkes için erişilebilir kılmaktır. Transak ile olan ortaklığımız, merkezi olmayan finans dünyasına yeni gelenleri karşılayan, kullanıcı dostu bir katılım deneyimi sağlama yeteneğimizi genişletiyor,” diyerek bu iş birliğinin önemini vurguladı. The Block

Son Yazılar

Exit mobile version