Muhabbit

Ünlü Karikatürist Selçuk Erdem NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Selçuk Erdem

Selçuk Erdem muhabbit

Popüler karikatürist Selçuk Erdem, kendi çizimlerinden oluşan Fluffy Polar Bears isimli NFT koleksiyonunu duyurdu!

Türkiye’nin bilinen karikatüristlerinden olan Erdem, NFT pazarına gireceğini bir Instagram gönderisi aracılığıyla hayranlarına duyurdu.

Erdem’in oluşturduğu koleksiyon, 25 Ekim 2021 tarihinde satışa çıkacak.

Bununla birlikte Erdem’in oluşturduğu NFT koleksiyonunda tam 9999 ürün mevcut olacak.

Erdem’in açıklamalarına göre oluşturulan NFT’lerin %99’u elle çizilmiş özel bir koleksiyonun ürünü olarak öne çıkacak. NFT’ler, 300 farklı çizimin yazılım ile rastgele birleştirilmesi ile oluşturulacak. Yani NFT’ler, 250.000’den fazla olası kombinasyonlar ile oluşturulacak. Bu durum da NFT’lere çok farklı görünüm katılmasına olanak tanıyacak.

Polarbearsnft.com‘dan edindiğimiz bilgilere göre, NFT’ler 0.077 ETH gibi cüzi bir miktara mint edilebilecek. Hatta koleksiyonu satın alacak kişilerin, beğenmedikleri NFT’yi tekrardan oluşturmaları için de bir şans sunulmuş.

Selçuk Erdem WWF’e Bağış Yapacak!

Bununla beraber açıklananlara göre, NFT satışından elde edilecek olan gelirin %5’i WWF’e bağışlanacak.

Tahmin edebileceğiniz gibi bazı NFT’ler diğerlerine nazaran daha nadir olacak. Toplamda 99 adet olacak bu nadir NFT’ler, Selçuk Erdem’in çizmiş olduğu özel koleksiyon ürünü olarak nitelendirilecek.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version