Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $42286.81
-3.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2241.23
-4.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.56
8.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.7
-3.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, NFT ve Metaverse Dünyasındaki Telif Haklarına Değindi!

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer de geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan metaverse dünyası hakkında açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, NFT ve Metaverse Dünyasındaki Telif Haklarına Değindi!

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer de geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan metaverse dünyası hakkında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 12. Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG) Genel Kurulu’ seçiminde yeni başkan Ferhat Göçer seçildi.

728×90 muhabbit - Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, NFT ve Metaverse Dünyasındaki Telif Haklarına Değindi!300x250 muhabbit - Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, NFT ve Metaverse Dünyasındaki Telif Haklarına Değindi!

Toplam 705 oyun kullanıldığı seçimde seçilen ünlü sanatçı Ferhat Göçer ise 494 oy alarak başkan olmaya hak kazandı.

Mustafa Kemal Kültür Merkezi Attila İlhan Salonu’nda gerçekleşen seçimle birlikte ünlü sanatçı şu açıklamalarda bulundu:

Altı yıldır verdiğim emeklerin sonucunu almaktan son derece memnunum. Bütün çalışmalarımız müzisyen arkadaşlarımın emeklerinin ve yeteneklerinin karşılığını almaları için olacaktır. Herkese teşekkür ediyorum.

Ferhat Göçer

Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer’den, NFT Ve Metaverse Konularında Açıklama Geldi!

NFT - Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, NFT ve Metaverse Dünyasındaki Telif Haklarına Değindi!
NFT

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer yaptığı açıklamada, başkanlık yapacağı döneminde eser sahiplerinin “metaverse” ve “NFT” gibi popüler olan yeni platformlardan nasıl telif hakkı alabileceğine dair planlarının olduğunun altını çizdi.

Bildiğiniz üzere son zamanların popüler konularından olan metaverse ve NFT dünyasına, ünlü isimlerin ilgisi gün geçtikçe artıyor. Sanatçının da bu konulara değinmesi, NFT ve metaverse dünyasının kapılarını araladığını gösteriyor.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Ferhat Göçer Kimdir?

1970 yılında dünyaya gelen Göçer, 2005 yılında kendi adına çıkardığı albümle tanınırlığını artırmayı başardı. Kısa sürede Türkiye’nin önemli sanatçıların arasına ismini yazdıran Göçer, sanatçı kimliğinin yanı sıra doktor olarak da görev yaptığı bilinmektedir.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar