Muhabbit

UpBots’un Haftalık Gelişim Raporu Yayınlandı!

Upbots’un haftalık gelişim raporu sizlerle.

upbots'un

UpBots’un haftalık gelişim raporunun odak noktasında bir ERC20 tokeni olan WBTC var!

UpBots’un yayınladığı rapora göz atacak olursak, bazı performans ayarları, SushiSwap ile ilgili gelişmeler, işlemler konusundaki iyileştirmeler, Binance Smart Chain cüzdan desteği, arayüz hakkında geliştirmeler ve UBTX stake işlemleri hakkında bilgiler var.

İlginizi çekebilir: UpBots Nedir?

Bildiğiniz gibi WBTC, yeni nesil bir kripto para birimidir. WBTC, Bitcoin sahiplerinin ETH blockchaininin sağladığı bazı benzersiz özelliklerden yararlanmasına olanak sağlar.

Yani WBTC sahipleri, hem Bitcoin sahibi olup, hem de WBTC’lerini likidite havuzları ve diğer DeFi ürünleri için kullanabiliyor.

İlginizi çekebilir: WBTC Nedir?

Arayüz Meseleleri

Görünüşe göre UpBots ekibi, arayüzü geliştirmek ve hızlandırmak adına birçok yenilik yapmış. UpBots’a göre, artık kullanıcılar çok daha hızlı ve verimli bir arayüzde işlemlerini tamamlayacak.

Sushi’lerinizi Gözlemlemek İster misiniz?

Kullanıcılar, likidite havuzları, borçlanılmış kripto paralar, stake işlemleri ve daha fazlasına UpBots üzerinden erişebiliyordu. Tüm bu özellikler artık SushiSwap için de geçerli olacak!

UpBots kullanıcılarının tek yapması gereken, ETH cüzdanlarını UpBots ile entegre etmek! Bu sayede kullanıcılar Sushi’lerini ya da diğer DeFi ürünlerini UpBots üzerinden gözlemleyebilir.

Manuel İşlemlerin Durumu

Şimdilik UpBots kullanıcıları, sadece Binance Spot Exchange’i kullanarak manuel işlem yapabiliyor. FTX ile halihazırda işbirliği içerisinde olan UpBots ekibi, kısa sürede aynı özelliği FTX’te de aktifleştirecek.

Bunun yanı sıra, kullanıcılar yakın bir zamanda manuel işlemlerindeki verdikleri limit emirlerini iptal edebilecek.

Binance Smart Chain Desteği

Yüksek gas ücretlerinden dolayı UpBots, platformlarına BSC’yi entegre edeceklerini duyurdu. Bununla beraber cüzdan gözlemleme özelliği konusunda da geliştirmeler yapan ekip, kısa bir süre içinde bu güncellemeyi sunacak.

Yeni Bir Başlangıç

UpBots ekibi, yeni ve taze bir arayüz çalışmalarına başladı. Topluluktan gelen geri bildirimlere göre düzenlenen yeni arayüz, kullanıcı deneyimini yüksek oranda artıracak şık bir arayüz tasarladığını belirtiyor.

UBXT Stake İşlemleri

Şirketin UBXT stake programı şu anda FTX üzerinde yer alıyor. Fakat ekip, akıllı sözleşmeler yoluyla UBXT’leri UpBots platformuna yerel olarak taşımanın çalışmalarını yapıyor.

Bunun yanı sıra geliştirici ekip, kullanıcılarına sadece kazandıkları zaman ödeyecekleri bir ücret sistemi üzerinde geliştirmeler yaptığını açıkladı.

UpBots’un Türkçe Telegram kanalı için buraya tıklayabilirsiniz.

UpBots’un Discord kanalı için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version