Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

DEFI

Vee Finance Havuzları Hacklendi! 35 Milyon Dolar Uçtu!

Vee Finance Saldırıya uğradı. Ekip tarafından yapılan açıklamada uygulamanın saldırıya uğradığı ve tüm işlemlerin durdurulduğu açıklandı.

Yayın:

-

Vee Finance Saldırıya uğradı. Ekip tarafından yapılan açıklamada uygulamanın saldırıya uğradığı ve tüm işlemlerin durdurulduğu açıklandı.

Önde gelen birçok kuruluş tarafında yatırım alan ve iki farklı denetleme kuruluşu tarafından denetlenen Vee Finance tarafındaki saldırı sonucunda 35 Milyon $’a yakın ETH ve BTC çalındı.

Certik ve Slowmist tarafından geçtiğimiz dönemde audit çalışmaları yapılan platformda gerçekleşen saldırı sonucunda ciddi derecede fon kayıplara karıştı.

Ortaya çıkan verilere göre Vee Finance saldırganı, 8804.7 ETH ve 213.93 BTC’yi havuzlardan çıkarmayı başardı.

0xeeeE458C3a5eaAfcFd68681D405FB55Ef80595BA” Ether cüzdanı üzerinden gerçekleşen saldırıda, stablecoin havuzlarında herhangi bir sorun olmadığını belirten Vee Finance ekibi, saldırganın fonları henüz herhangi bir yere transfer etmediğinin de altını çizdi.

Vee Finance Saldırganı Cüzdanı

Saldırının ardından “hacker”ın cüzdanına bir transfer ile iletişime geçen Vee Finance ekibi, ödül programları olduğunu ve iletişime geçmek istediklerini belirtti.

Vee Finance Ekibi

Güncellenecektir.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version