Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

SON DAKİKA

Vitalik Buterin 1 Milyar $’lık SHIB Tokeni Covid İle Mücadele Fonuna Aktardı!

Vitalik Buterin Covid ile mücadele fonuna 1 Milyar $ değerinde bağış yaptı.

Yayın:

-

Vitalik Buterin Covid ile mücadele fonuna 1 Milyar $ değerinde bağış yaptı.

Son dönemde popüler olan ve kendisine gönderilen “meme coin”leri hızlı bir şekilde satmaya başlayan Buterin, AKITA, SHIB ve benzeri tokenlerin sert düşmesine sebep oldu.

1 Milyar $ değerinde SHIB tokeni ise Hindistan Covid ile mücadele fonuna bağışlayan Buterin’in Ethereum cüzdanı büyük bir heyecanla takip edilmeye devam ediyor.

Vitalik Buterin

Bildiğiniz üzere SHIB token arzının yüzde 50’si tokenin yaratıcısı tarafından Buterin’in cüzdanına gönderilmişti.

Bugün akşam saatlerinde Uniswap üzerinde satışa başlayan Ethereum yaratıcısı, son günlerde Ethereum üzerinde sıkışıklığa sebep olan tüm “meme coin” varlıklarını hızlı bir şekilde sattı.

Buterin Bağış Yaptı

Geriye kalan bir miktar ve satıştan elde ettiği fonları bağışlayan Buterin, en büyük bağışını Hindistan Covid ile Mücadele Fonu’na yaptı.

Bu bağışın yanında, Gitcoin, Givewell, Methuselah Foundation, MIRI ve CCI’a da bağış yapan Ethereum yaratıcısı, ciddi bir miktarda bağışta bulunmuş oldu.

Vitalin Buterin tarafından yapılan sert satış ve devamında gelen bağışlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ethereum haberleri için: Ethereum Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version