Muhabbit

BLOCKCHAIN

Waves Grants Programı Devam Ediyor!

Geliştiriciler olarak Waves’in hibe programından faydalanabilirsiniz.

Clock
Paylaş
Waves Grants Programı Devam Ediyor!

Waves Grants programı devam ediyor.

Waves Grants, Waves Association tarafından ortaya konan bir hibe programı olarak tanımlanabilir. Bireysel olarak blockchain geliştiricilerinin başvurabileceği programa, ekipler ve “startup”lar da başvurabiliyor.

Program sayesinde geliştiriciler hibeden yararlanarak projelerini gerçekleştirebilecek ya da destekleyebilecek bir fona sahip olabiliyorlar. Blockchain tabanlı çözümlerin kitlesel adaptasyonu için Waves Association tarafından ortaya konan platform inovatif projeler için büyük destek sağlıyor.

2020 yılında başlatılan hibe programı 2021 yılında da devam ediyor. “Blockchain”ler arası çözümlerin desteklendiği programda toplamda 1,000,000 WAVES değerinde bir fonu geliştiricelere dağıtmayı planlıyor.

Programa katılmak için geliştiricilerin ya da ekiplerin öncelikle başvuru formunu doldurması gerekiyor. 5 iş günü içinde incelenen başvuruya hızlı bir şekilde geri dönüş yapılıyor. Hibeleme işlemi ise DAO aracılığı ile gerçekleştiriliyor.

Fonlama noktasında ise net bir rakam bulunmuyor. Projeden projeye değişen fonlama miktarı, geliştiricilerin ihtiyacına, projenin teknik gereksinimlerine, ekip ve proje boyutuna göre büyük değişiklikler gösterebiliyor.

Hibe ödemeleri ise WAVES ya da USDN olarak gerçekleştiriyor.

Waves Association tarafından ortaya konan hibe programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Waves haberleri için: Waves Haberleri

Blokchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar