Muhabbit

Waves Yeni Yol Haritasını Duyurdu! Etkinlik Var!

Waves’in yeni yol haritasına göz atmak ister misiniz?

Waves

Waves Tech’in Medium blog’undan elde ettiğimiz bilgilere göre, ekosistemin geliştirilmesi için yeni bir yol haritası tasarlanmış.

Waves’in açıklamalarına göre, 2.0 yolunda 3 adet etap olacak. Nisan 2020’den Ekim 2021’e kadar sürecek olan yol haritasında birçok yenilik kullanıcılara sunulacak.

Waves’in üzerinde çalıştığı en önemli detay, Ethereum ağı ile birlikte çalışabilirlik. Şirket, ETH likiditesinin bir kısmını Waves’e aktararak Ethereum’a yardımcı olmayı ve Waves’in kullanılabilirliğini artırmayı planlıyor. Bu aşamada şirket, mümkün olan maksimum Ethereum entegrasyonunu hedefliyor.

Ayrıca şirket, geleneksel defter mantığını, DEX’lere entegre etmeyi düşünüyor. Şirket bu sayede geleneksel piyasa yapısı ve kullanıcıların sağladığı likidite havuzunu birleştirerek, zincir içi ve zincir dışı likidite havuzlarını genişletebilecek.

Bununla beraber Waves, Tesla hisselerinden tutun da birçok farklı hisseye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şirket, kullanıcılarına birçok farklı varlık ile etkileşime girmeleri için bir tür topluluk oylaması sisteminin de müjdesini verdi.

Gelecek olan yol haritasının sadece birkaç basamağı olan bu güncellemeler, şirketin ana odağı olacak gibi görünüyor. Diğer basamaları merak ediyorsanız, Waves’in Medium hesabından detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, bu güncellemenin duyurulması ile birçok kişinin akında oluşacak soru işaretlerini gidermek amacı ile Waves, bir etkinlik düzenleyecek.

Waves’in kurucusu Sasha Ivanov ile canlı gerçekleştirilecek soru-cevap etkinliği 1 Nisan günü Türkiye saati ile 18:00’da Waves Türkiye Telegram kanalında gerçekleştirilecek.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version