Muhabbit

WOO X, Kurumsal Gözetim Teknolojisi Fireblocks’u Entegre Ediyor

WOO X platformda güvenliği artırmak için önde gelen kurumsal gözetim teknolojisi Fireblocks’u bünyesine entegre etti.

woo x fireblocks

woo x fireblocks

WOO X güvenliği artırmak ve kurumsal müşterilerin WOO Network’e katılımını hızlandırmak için önde gelen kurumsal gözetim teknolojisi Fireblocks’u bünyesine entegre etti.

İlginizi çekebilir: WOO Network Nedir?

Çeşitli kurum ve kuruluşların, varlık yöneticilerinin ve geleneksel finansta yer alan diğer aktörlerin dijital varlıklara olan ilgisi arttıkça, ticaret platformlarının gizlilik pratiklerine yönelik standartları da paralel bir şekilde gelişti.

WOO X de platform olarak güvenliği odak noktası haline getirdi ve kullanıcılarına, güvenlikten taviz verilmesine gerek kalmayacak esnek çözümler verme arayışına girdi. Bu noktadaki çabalarının bir parçası olarak Fireblocks’u bünyesine eden platform, kripto para gizlilik sektörünün ünlü teknolojisinin 1.000’den fazla kuruma hizmet sağlayan tecrübesinden faydalanmayı hedefliyor. Fireblocks’un hizmet sağladığı kurumlar arasında bankalar, hedge fonları, likidite sağlayıcıları ve borsalar bulunuyor.

Dijital varlık yapı platformuna ek olarak müşterilerin varlıklarını yüksek güvenlik önlemleri altında idare etmesini sağlayan bir ağ hizmeti sunan Fireblocks, WOO X’in arka planında çalışacak. Teknolojinin cüzdanları, depozitoları ve depolanan kullanıcı fonlarını merkeziyetsiz bir şekilde güvence altına alması bekleniyor.

Güvenlik teknolojilerine çok katmanlı bir çözüm sunan Fireblocks, anahtarları, cihazlar ve bulut sistemleri arasında dağıtmak için çok yönlü hesaplamayı (MPC) kullanıyor. Teknoloji, böylece tek bir arıza noktasını ortadan kaldıran özel bir anahtar koruma katmanı geliştirmiş oluyor. Bu katman, borsaların ve müşterilerin siber saldırılar başta olmak üzere pek çok potansiyel tehlikeye yönelik hassasiyetlerini minimuma indirmiş oluyor.

Teknik becerilerine ek olarak Fireblocks sektördeki başarılarıyla da göz dolduruyor. Öyle ki, Fireblocks teknolojisi Coinbase Pro, Binance, BlockFi ve Galaxy Digital başta olmak üzere pek çok platformda kullanılıyor.

Fireblocks

WOO X Fireblocks Müşteri Ağına Değer Katacak

WOO X’in Fireblocks entegrasyonu Fireblocks Network panosundan dijital varlık alım satım stratejilerini yürütebilen ticari firmaların ve kurumsal müşterilerin platforma katılımını kolaylaştıracak. Fireblocks WOO X’e güvenlik teknolojisiyle katkı sağlarken, WOO Network de Fireblocks müşteri ağına değer katmaya hazırlanıyor. WOO Network’ün bu amaçla ağ üzerinden kurumsal likidite sağlaması ve diğer Fireblocks hizmetleriyle bütünleşmesi bekleniyor.

Entegrasyona dair açıklama yapan Fireblocks CEO’su Michael Shaulov kripto para aplikasyonlarının artan popülaritesinin, kaçınılmaz olarak perakende ve kurumsal pazarlara da yansıyacağının altını çizdi.

Bizim altyapımız güvenlikten ödün vermeden ölçeklenebilirlik sağlamasıyla dikkat çekiyor ve böylece kripto para sermaye piyasalarına bağlanmanın en esnek yolunu sunuyor. WOO’yu Fireblocks ağının bir parçası olarak görmekten büyük mutluluk duyuyoruz ve DeFi ekosistemini büyütmek için birlikte çalışmayı iple çekiyoruz.

WOO Network kripto para ticareti yapanları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını düşük maliyetle en yüksek getiri sağlayabilecekleri stratejilerle birbirine bağlayan bir likidite ağıdır. WOO Network, yüksek frekanslı ticaret (HFT), arbitraj ve CTA konularında uzmanlaşmış, küresel kripto para borsalarında günde ortalama 5-10 milyar dolar değerinde işlem hacmine sahip bir ticaret firması olan Kronos Research tarafından oluşturulmuştur.

Bu içerik sponsorludur.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version