Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39513.92
1.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2166.19
3.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.07
0.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.8
0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

WOO X, Ödeme Ağ Geçidi Mercuryo İle Ortaklığını Duyurdu!

WOO X, Mercuryo aracılığıyla resmi para birimleri ile kripto para satın alımlarını kolaylaştırıyor.

Clock
Paylaş
WOO X, Ödeme Ağ Geçidi Mercuryo İle Ortaklığını Duyurdu!

WOO Network kısa süre önce Medium hesabından bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruda; WOO X’in, kullanıcıların üçüncü taraf ödeme ağ geçidi olan Mercuryo aracılığıyla resmi para birimleri ile kripto para satın almalarına yeni bir kolaylık sağlandığı belirtildi.

728×90 muhabbit - WOO X, Ödeme Ağ Geçidi Mercuryo İle Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - WOO X, Ödeme Ağ Geçidi Mercuryo İle Ortaklığını Duyurdu!

Bilindiği üzere Mercuryo, hem resmi para birimleri hem de kripto paralar için hizmet sunan fintech platformlarından biridir. Ayrıca platform, Binance, 1inch ve Nexo gibi 120’den fazla borsa ve blok zinciri projesi ile iş birliği halinde çalışmaktadır.

Mercuryo aracılığıyla kripto para satın alan kullanıcılar işlemlerini; Visa, Mastercard, kredi kartı, Apple Pay ve Google Pay gibi ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilir. Ancak WOO X, yapılan yeni anlaşma kapsamında şu an için kripto para satın alımlarında sadece Visa ve MasterCard ile işlemleri kabul edecek.

WOO Network, bir likidite ağı olarak tanımlanabilir. Yatırımcıları, borsaları, kurumsal firmaları ve DeFi platformlarını birbirlerine bağlayarak en iyi likiditeyi sunmayı amaçlayan WOO Network, sıfıra yakın maliyet ile birlikte kullanıcılarına hizmet sunuyor.

WOO X ise WOO Network tarafından ortaya konan ürünler arasında amiral gemisi olarak yer alıyor. Merkezi bir ürün olarak tanımlanabilecek olan WOO X borsası, lider piyasa yapıcılar ile çalışarak kullanıcılara derin bir emir defteri ve likidite sağlamayı amaçlıyor. Bu sayede profesyonel ve kurumsal yatırımcılar için en iyi platform hizmetleri sunulması hedefleniyor.

Yeni Ödeme Yöntemleri Gelecek

Platform üzerinde halihazırda, USDT satın almak için EUR, USD, GBP ve BRL gibi para birimlerini kullanabiliyorsunuz. Sonra da bu USDT’leri borsada kullanabiliyorsunuz. WOO X, bu işlemlerin daha kolay hale gelmesi için yakında resmi para birimi ve kripto para birimi dönüştürmeleri için birden fazla yeni ödeme yöntemi eklemeyi planlıyor. 

woo 1058x600 - WOO X, Ödeme Ağ Geçidi Mercuryo İle Ortaklığını Duyurdu!

Borsa üzerinden satın aldığınız kripto para birimleri, genellikle 1 saat içinde WOO X hesabınıza aktarılıyor. Ancak platform, bu sürenin blok zinciri ağ tıkanıklığına ve diğer faktörlere bağlı olarak artıp azalabileceğini belirtiyor.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar