Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41944.39
6.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2228.69
2.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.81
0.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.4
1.85%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

XRP Şahlandı, Türk Borsası Sınıfta Kaldı!

XRP tam şahlanmışken yerli kripto para borsası Paribu çöktü, kullanıcılar isyan etti.

Clock
Paylaş
XRP Şahlandı, Türk Borsası Sınıfta Kaldı!

Ripple Türkiye saatiyle dün akşam saatlerinde Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından aleyhine yapılan davaya bir “yanıt” metni yayınladı. Yayınlanan dava yanıtı metninden sonra Ripple ile özdeşleşen kripto para birimi XRP, önce emin adımlarla yükseldi. Sonrasında ise adeta şahlanarak %32’lik bir değer artışı yaşadı.

728×90 muhabbit - XRP Şahlandı, Türk Borsası Sınıfta Kaldı!300x250 muhabbit - XRP Şahlandı, Türk Borsası Sınıfta Kaldı!
6dagnlJA - XRP Şahlandı, Türk Borsası Sınıfta Kaldı!
29-30 Ocak 2021 XRP fiyat grafiği

Özellikle Türkiye saatiyle bugün (30.01.2021) 19:00 civarında şahlandığı gözlenen kripto para birimi, yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Ancak maalesef hepsinin değil. XRP şahlanışı ile beraber farklı kripto para borsalarında işlem yapılamadığı şeklinde şikayetler gelmeye başladı. Birçok küresel kripto para borsasında XRP işlemlerinde sistemsel arızalar olduğu iddia edildi. Bununla birlikte Türkiye merkezli, yerli kripto para borsalarından Paribu’nun sistemleri tamamen çöktü.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden sürekli bilgilendirmelerle geçen yarım saatin ardından sorun giderildi. Ancak birçok XRP yatırımcısı bu süre zarfında mevzu bahis pump’tan yararlanamadı.

Kullanıcılar Paribu’dan yakınırken farklı kripto para borsalarını tavsiye etmeye ve referans linklerini paylaşmaya başladı. Paribu Türkiye çapındaki trend topic’e zirveden giriş yaparken #Paribupişmanlıktır hashtag’i de yükselen trendler arasında görülmekte.

Daha fazla borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar