Muhabbit

XRP Yatırımcıları SEC Kararı için Pozisyon Alıyor

Ripple davasının sonuna mı yaklaşılıyor? XRP yatırımcılarında hareketlilik var. SEC’nin yakın zaman içerisinde karar vereceği düşünülüyor.

XRP yatırımcıları, Ripple ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki hukuki davada bir karar beklentisiyle kendilerini hazırlamaya başladılar.

Kaiko’nun son raporuna göre, yatırımcılar bu beklentiye göre pozisyon alarak artan işlem hacmine sebep oluyor. XRP, işlem hacmi açısından üçüncü sıraya yükselerek önceki çeyreğe göre iki basamaklık bir artış kaydetti ve yatırımcılar yakında beklenen karar için hazırlanmaya devam ediyor.

Raporda ayrıca, Kore borsalarında XRP işlem hacminde büyük bir artış yaşandığı belirtiliyor. Davayla ilgili artan beklentiler şaşırtıcı değil. Özellikle XRP avukatı John Deaton ve Ripple’ın CTO’su olası karar tarihleri konusunda spekülasyon yapmışlardı. Genel kanı ise Eylül 2023’ün uygun bir tarih olduğu yönünde.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version