Muhabbit

YAY Games, Platform Üzerinde BSC ve AVAX Köprüsünün Etkinleştirildiğini Duyurdu!

Platform, düşük işlem ücretleri ve güvenlik açısından her iki ağın da faydalı olanaklarından yararlanmak istiyor.

YAY Games

YAY Games

YAY Games, GameFi alanı için sürekli yenilikler yaratmak adına platform geliştirmelerine devam ediyor.

Bu kapsamda platform Binance Smart Chain (BSC) ve Avalanche (AVAX) C-zincir ağları arasında bir köprü oluşturduğunu duyurdu.

Merkezi olmayan oyun pazar yeri YAY Games, hız, ölçeklenebilirlik, düşük işlem ücretleri ve güvenlik açısından her iki ağın da faydalı olanaklarından yararlanarak erişilebilirlik ve kullanım kolaylığı konusunda kullanıcılara yardımcı olacağını belirtiyor.

Yeni gelişmenin BSC ve Avax arasında merkezi olmayan oyun endüstrisine büyük katkı sağlayacağı ve Avalanche C-chain destekçileri için olanaklar yelpazesinin genişleyeceği dile getiriliyor.

Çalışma Sistemi

Burada asıl önemli olan noktanın güvenlik olduğunu belirten YAY Games ekibi, ağ geçitlerinin genellikle geliştiriciler için zayıf bir noktalar olduğunu ve dolandırıcıların bu durumdan faydalanması için fırsatlar sunduğunu söylüyor. Bu kapsamda da, bu çok zincirli birlikte çalışabilirliği etkinleştirmenin en güvenli yolunu oluşturmak istediklerini belirtiyorlar.

YAY Games tarafından oluşturulan bu zincirler arası köprü ile, ERC20/BEP20 tokenlarını Avalanche C-chain Network ve Binance Smart Chain ağı arasında hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde çift yönlü olarak transfer işlemleri yapılabilecek.

BSC/AVAX

YAY Games Hakkında

YAY Games, ağ katılımcıları için tamamen merkezi olmayan bir şekilde oyun oynarken yenilikçi bir oyun içi madencilik sistemine sahip bir oyun pazarıdır. Platform üzerinden kullanıcılar; oyun içi madencilik, çiftçilik ve ticaret yaparak kripto para kazanabilecekler.

Burada YAY Games yeni oluşumun ana hedeflerinden birinin, DeFi ve kripto paraların benimsenmesini yaygınlaştırmak ve herkesin finans yeniliklerinden mümkün olan en eğlenceli şekilde faydalanmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Platformun kullanımı da oldukça basit. Metamask’inizi veya herhangi bir BSC uyumlu cüzdanınızı platforma bağladıktan sonra, en çok sevdiğiniz oyunu seçip oynamaya başlıyorsunuz. Bu işlemi yaparken de aynı zamanda $ YAY ödülleri kazanabiliyorsunuz.

Yay Games Resmi Türk Topluluğu
https://t.me/yaygames_turkey

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version