Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43406.26
-1.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2370.1
4.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.04
0.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.2
0.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

YAY Games Ve SmartEcoSystem Akıllı Telefon Ürünü Geliştirmek İçin Ortaklık Kuruyor!

İki şirket oyun sektörünü geliştirmek üzere akıllı telefon ürünü piyasaya sürecek.

Clock
Paylaş
YAY Games Ve SmartEcoSystem Akıllı Telefon Ürünü Geliştirmek İçin Ortaklık Kuruyor!

Son dönemlerde oyun endüstrisindeki gelişim dikkate değer şekilde artmaya başladı. Akıllı telefonların gelişmesi ile birlikte, özellikle mobil oyunlar, bu endüstrinin büyümesinin arkasındaki en önemli güç olmaya başladı. Çünkü dünya çapındaki video oyunları gelirinin neredeyse %50’sinden fazlası akıllı telefonlar aracılığı ile geliyor.

728×90 muhabbit - YAY Games Ve SmartEcoSystem Akıllı Telefon Ürünü Geliştirmek İçin Ortaklık Kuruyor!300x250 muhabbit - YAY Games Ve SmartEcoSystem Akıllı Telefon Ürünü Geliştirmek İçin Ortaklık Kuruyor!

Tüm bu etkenler kapsamında YAY Games, mobil ve akıllı telefon kullanımının hızının artması ile birlikte, SmartEcoSystem şirketi ile özel bir akıllı telefon ürünü getirmek üzere stratejik bir ortaklık kuracağını açıkladı.

YAY Games AYYA Akıllı Telefon

AYYA isimli akıllı telefon geniş kullanıcı yelpazesi oluşturmak üzere kullanışlı ve akıllı özelliklere erişim için kullanıcıların hizmetine sunulacak. Sınırlı sayıda piyasaya sürülecek olan AYYA akıllı telefonlar, YAY Games’in oyun Bold Point’in önceden yüklenmiş bir sürümü ile çıkacak. 

AYYA - YAY Games Ve SmartEcoSystem Akıllı Telefon Ürünü Geliştirmek İçin Ortaklık Kuruyor!
YAY Games

Bir NFT kart oyunu olan Bold Point, bilindiği üzere YAY Games’in ilk amiral gemisi ürünü olarak geçiyor. Şirket açıklamasında oyunun, bu yılın 4. çeyreğinde platformda oynanabilir hale geleceğini belirtiyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan SmartEcoSystem LLC Genel Müdürü Vladislav Ivanov şu ifadelere yer verdi:

“AYYA Bold Point akıllı telefonun sınırlı sayıda piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. YAY Games, şirketimizin felsefesine tam olarak uyan gerçekten yenilikçi bir ürünü piyasaya sürüyor. AYYA akıllı telefon ve Bold Point oyunu, zaten bilinen ürünlerin yeni yönlerde gelişimini temsil ediyor.”

SmartEcoSystem ayrıca, 2020 sonunda merkezi olmayan oyun pazarının analiz sonuçlarına dayanarak, hem finansal yatırımlar hem de teknik okuryazarlık açısından kullanıcıların DeFi oyun projelerine girme eşiğinin çok yüksek olduğunu fark ettiklerini belirtiyor. Bu kapsamda da, oyuncuların kripto para endüstrisini ve merkezi olmayan projeleri tanımasını sağlayacak teknik bir platform geliştirmeye karar verdiklerini dile getiriyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

SmartEcoSystem Hakkında

SmartEcoSystem, LTE ve 5G ağlarında çalışan tüketici cihazlarının geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşan bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Şirket basit veri iletim cihazları ve karmaşık donanım ve yazılım sistemleri tasarlayarak dijital ortamı geliştirmeye çalışıyor.

Halihazırdaki en önemli hedeflerinin Rusya’dan başlayarak, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan LTE ağlarında veri iletimi için ürünler geliştirilmesi olduğunu belirtiyor. Ayrıca şirketin temel yönlerinden biri de AYYA markası altında akıllı telefonların geliştirilmesidir.

YAY Games Hakkında

YAY Games, ağ katılımcıları için tamamen merkezi olmayan bir şekilde oyun oynarken yenilikçi bir oyun içi madencilik sistemine sahip bir oyun pazarıdır. Platform üzerinden kullanıcılar; oyun içi madencilik, çiftçilik ve ticaret yaparak kripto para kazanabilecekler.

Burada YAY Games yeni oluşumun ana hedeflerinden birinin, DeFi ve kripto paraların benimsenmesini yaygınlaştırmak ve herkesin finans yeniliklerinden mümkün olan en eğlenceli şekilde faydalanmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Platformun kullanımı da oldukça basit. Metamask’inizi veya herhangi bir BSC uyumlu cüzdanınızı platforma bağladıktan sonra, en çok sevdiğiniz oyunu seçip oynamaya başlıyorsunuz. Bu işlemi yaparken de aynı zamanda $ YAY ödülleri kazanabiliyorsunuz.

Yay Games Resmi Türk Topluluğu
https://t.me/yaygames_turkey

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar