Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41500.01
5.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2256.01
4.66%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.63
2.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.6
2.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NASIL

Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Sadece 12 satışla, 90.000 KYC’li kullanıcıya ulaşan ve yaklaşık 9 milyon dolar toplayan platformun yeni yüzü tanıtıldı.

Clock
Paylaş
Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Merkeziyetsiz bir ön satış platformu olan Avalaunch, yaptığı açıklama ile platformun yeni arayüzünü kullanıcılarına duyurdu. Halihazırda piyasada bulunan en adil dağıtıma sahip diyebileceğimiz platformların başında gelen Avalaunch, kullanıcı odaklı görüşünü, yaptığı yenilikler ile devam ettiriyor.

728×90 muhabbit - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?300x250 muhabbit - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Uzun süren bir çalışma sürecinden sonra güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ile kullanıcıların karşısına çıkan Avalaunch platformu, yeni launchpad deneyimi için yatırımcıları bekliyor.

Asıl hedeflerinin, hem topluluk hem de ekip için üst düzey bir satış deneyimi sağlamak olduğunu belirten platform, her zaman güncel piyasanın takip edilmesi gerektiğini belirtiyor. Bunun yanında yeni Avalaunch UX/UI’ın ortaya çıkmasında topluluk geri bildirimlerinin oldukça önemli olduğu belirtildi.

Gelin şimdi yenilenen yüzü ile Avalaunch platformunun kullanımını detaylı olarak inceleyelim.

Ana Sayfa

Geçtiğimiz yıl piyasaya hızlı bir şekilde giriş yapan platformun, ana sayfa üzerinde yer alan bazı özellikleri daha da kullanılabilir hale getirmek için bazı değişiklilere gittiği görülüyor.

avalanch1 1038x600 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?
Avalaunch

Yeni ana sayfa, Avalaunch ve ön satışlara nasıl katılacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeriyor. Burada ayrıca harekete geçirici mesajlar ve bilgiler aracılığıyla daha sorunsuz bir yol izliyor.

Platformun yeni kullanıcılarının kayıt ve satış işlemlerini yapabilmesi için oldukça kolay tasarlandığı görülüyor.

avalanch2 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Avalanuch

Profilim (KYC/Doğrula/Kaydol) Sayfası

Avalaunch yeni yüzünde, KYC’yi ve hesap oluşturmayı tek bir uygulamaya taşımış durumda. Yani yeni bir kullanıcının platforma kaydolmak için birden fazla sitede gezinme ihtiyacı ortadan kaldırılmış. Platform üzerindeki eski KYC uygulaması kaldırılarak her şey tek bir alana getirilmiş durumda.

Yeni özelliklerin tümü artık geliştirilmiş “Profilim” sekmesinde bulunabiliyor ve herhangi bir zamanda kolayca erişilebilir şekilde yer alıyor.

avalanuch3 1076x600 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?
Avalanuch

Profil sayfasındayken, bir hesap oluşturabilir, KYC’nizi tamamlayabilir, bir cüzdanı doğrulayabilir (veya değiştirebilir) ve bir doğrulayıcı olarak platforma kayıt yaptırabilirsiniz.

avalanuch4 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?
Avalanuch

Launchpad Alanı

Platform ayrıca hızlı ve sezgisel katılıma vurgu yaparak launchpad uygulamasını da tamamen yeniden tasarlamış. Böylece yeni bir kullanıcı uygulamaya girdiğinde, satışa katılmaya başlamak için atması gereken tüm adımlar kendisine gösteriliyor.

avalanuch5 1098x600 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?
Avalanuch

Ayrıca halihazırda devam eden satışların yanı sıra geçmiş lansmanlara ait bilgiler de kontrol edilebiliyor.

avalanuch6 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Burada yer alan herhangi bir satışın üzerine tıkladığınızda detaylı bilgi sayfasına ulaşıyorsunuz. Ayrıca, kayıt/katılıma veya satış durumuna bağlı olarak geçmiş istatistiklerinizi de görüntüleme şansınız oluyor.

avalanuch7 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Örneğin satışa sunulan projenin üzerine tıkladığınızda; satış bilgilerini, tokenomikleri, tokenlarınızın TGE’de ne kadarını talep edebileceğinizi görebiliyorsunuz.

Satış Sayfası

Bu sayfada, platformda bu güne kadar gerçekleşen tüm satışları görebiliyorsunuz. Ayrıca çıkış tarihi, projenin satıştan sonra ulaştığı ATH değeri ve toplanan toplam tutar gibi ilgili bilgileri görebiliyorsunuz.

Platform üzerinde ön satışı gerçekleşen birçok proje olduğu için, tüm bu proje bilgileri tek bir sayfaya sığmayabiliyor. Ancak Avalaunch bunu da düşünerek sayfa üzerine yerleştirdiği arama fonksiyonu ile, aradığınız satışı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı oluyor. Yani geçmiş IDO’ların sayfalarında gezinmenize gerek kalmadan bulmanız kolaylaşmış oluyor.

İlginizi çekebilir: IDO Nedir?

avalanuch8 986x600 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Staking

Platform üzerinde en büyük değişikliklerin olduğu sayfaya staking sayfası diyebiliriz. Bu sekmede; stake etme, çekme, birleştirme gibi işlemlerin yanı sıra şu bilgilere de ulaşabiliyorsunuz:

  • Mevcut APY
  • Mevcut Payınız
  • Kazanılan XAVA
avalanuch10 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?
Avalaunch Staking

Airdrop Sayfası

Avalaunch platformunun en ilgi çekici özelliklerinden biri de kullanıcılara sunmuş olduğu Airdroplar diyebiliriz. Örneğin bir IDO tamamlandıktan sonra, kullanıcı için ücretsiz olarak tutulan IDO’ların yanı sıra satılmayan tokenlar, topluluğa Airdrop olarak dağıtılıyor.

Airdrop sekmesinde, geçmiş satışları ve onlara ait airdrop dağıtımlarını kolayca bulabilmeniz mümkün. Burada da bulunan arama alanı size filtreleme konusunda yardımcı oluyor.

avalanuch11 893x600 - Yenilenen Avalaunch Platformu Üzerinde Ön Satışlara Nasıl Katılınır?

Bu alanda karşınıza çıkacak bazı özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Yeni Airdrop’lar
  • Uygun Olduğunuz Airdroplar
  • XAVA hakkınız

Örneğin katıldığınız bir ön satış sonrası Airdrop alanına girdiğinizde ilgili projenin altında “Uygun” ifadesini görmeniz Airdrop almaya hak kazandığınız anlamına geliyor. Hatta aldığınız hediye tokenların kaç adet olduğu ve o anki piyasa fiyatı ile ne kadarlık bir Airdrop kazandığınızı görebiliyorsunuz.

Ağ İstatistikleri

Son olarak ise Ağ istatistikleri alanını inceleyeceğiz. Burada, yeniden tasarlanan Ağ istatistikleri sayfası, Avalaunch platformunun erişimini ve performansını ölçmek için oluşturulmuş. Mesela platform üzerinde ön satışı gerçekleşen 12 satışla, yaklaşık 90.000 KYC’li kullanıcıda aşağı yukarı 9.000.000 dolar toplandığı bilgisi gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Avalaunch Hakkında

Avalanche tarafından desteklenen bir Launchpad platformu olan Avalaunch, yeni çıkacak olan projelerin adil ve geniş dağıtıma öncülük etmektedir. Avalanche’ın ölçeklenebilir, yüksek verimli ve düşük gecikmeli platformundan yararlanan Avalaunch, güçlü toplulukların büyümesine yardımcı olmak için ekipler için kullanıcılar tarafından geliştirilmiştir.

Proje seçiminde tamamen kullanıcı odaklı çalışan platform, yatırımcı yararını ilk sırada tutuyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar