Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43857.12
-0.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2344.01
-0.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.74
16.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.6
1.83%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Yönetişim Tokenları Popülerliğini Sürdürüyor!

ALTER, yönetişim tokenını duyurdu!

Clock
Paylaş
Yönetişim Tokenları Popülerliğini Sürdürüyor!

Akıllı sözleşmeler üzerine kurulmuş; mail, mesajlaşma, dosya paylaşımı protokolü olan ALTER, yönetişim tokenı çıkaracağını duyurdu.

ALTER’in yönetişim tokenı olarak duyurulan $ALTER; likidite madenciliği, ALTER aboneliği ve çeşitli teşvik programları için kullanılacak.

728×90 muhabbit - Yönetişim Tokenları Popülerliğini Sürdürüyor!300x250 muhabbit - Yönetişim Tokenları Popülerliğini Sürdürüyor!

Toplam arzı 40 milyon adet olarak belirtilen bu token için ilk dolaşım arzı 10 milyonun altında olduğu belirtilmekte.

İlginizi çekebilir: DAO Nedir?

Kısa bir süre önce ilk özel satışını başarıyla tamamlayan proje, yakın bir zamanda ikinci özel satışını gerçekleştirecek. Bu özel satışın gerçekleşmesinden sonra, 20 Ocak 2021 tarihinde ise halka açık satış yapılacak.

Halka açık satış için toplamda 2.000.000 adet tokenın ayrıldığı belirtilmekte. Ayrıca bu satışa katılmak isteyen yatırımcılar, token başına 1.1 $ ödeyerek $ALTER satın alabilir.

Yönetişim konusunda öne çıkan token, topluluğun karar verme mekanizması olacak. Bunun yanı sıra 100.000 ve daha fazla ALTER sahibi olan yatırımcılar, ALTER için bir teklif sunma şansına da sahip olacak.

Yönetişim Tokenı İki Farklı DEX’te Listelendi

An itibarıyla $ALTER, iki farklı DEX üzerinde listelenmiş durumda. Bu DEX’ler, Sienna Swap ve Secret Swap olarak açıklandı.

Ayrıca proje, yatırımcıları ve ortaklarını projeye dahil etme amacını güttüğünü belirtiyor. Yani yatırımcılar ALTER’in sunmuş olduğu teşvik programlarına dahil olacak ve proje hakkında söz sahibi olabilecek.

SNIP-20 standardında yer alan $ALTER, gizlilik ve güvenlik konusunda ön plana çıkan bir standart üzerinde çalışıyor.

Token ekonomisine bakacak olursak, tokenın %34’ü ödül kısmına ayrılmış. Bununla birlikte %14’lük pay, ekosistem büyümesi için ayrılmış. Ayrıca %21’lik oran ekibe, %5’lik kısım ise ilk özel satışa ayrılmış. Elde ettiğimiz bilgilere göre tokenın %6’lık kısmı tohum yatırımcılara, %5’lik kısım ise halka açık satış için ayrılmış durumda. İkinci ön satış için %10’luk bir kısım ayıran proje, %5’lik kısmı topluluğa ayırıyor.

Aralarında R-930, Magnus Capital ve Skyvision Capital’in de bulunduğu yatırımcı listesi ise projeyi destekliyor.

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, buraya göz atabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar