Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39464.5
1.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2158.54
2.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.94
-0.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228
0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

ZeroSwap, AnyPad ile Ortaklık Sağladı!

ZeroSwap, yeni bir iş birliğini duyurdu!

Clock
Paylaş
ZeroSwap, AnyPad ile Ortaklık Sağladı!

Zeroswap, Çok Zincirli Launchpad ve Çok Zincirli AMM DEX oluşturan yeni nesil bir blok zinciri platformu olan Anypad ile iş birliğini duyurdu.

Yapılan ortaklığı kutlamak için, hem Anypad hem de Zeroswap’ın zincir üzerindeki sahiplerine, topluluk üyelerinin aşağıdaki “tweet”in yayılmasına yardımcı olması koşuluyla, 2500 $ değerinde bir airdrop dağıtılacak.

728×90 muhabbit - ZeroSwap, AnyPad ile Ortaklık Sağladı!300x250 muhabbit - ZeroSwap, AnyPad ile Ortaklık Sağladı!
zeroswap twıtter

Bu iş birliği, “token”ları birden fazla platformda başlatmak isteyen projeler için yeni bir boyut açarak, kullanıcı büyümesine ve topluluk hızlanmasına neden olacak. ZeroSwap’in vizyonu, merkeziyetsiz bir şekilde fon toplamak isteyen yatırımcılara ve girişimlere daha fazla seçenek sunarak daha fazla yatırımcıya ulaşmak.

Anypad Nedir ($APAD)

AnyPad’in, çoklu ağları/zincirleri ve düşük sermayeli “startup”ları teşvik eden bir ekosistem kurarak IDO pazarının kalitesini artırmayı ve kullanıcılara birçok seçenek sunmayı hedeflendiğini söyleyebiliriz. Anypad kendi gerçekleştireceği IDO’lara katılan projelerin dikkatlice incelenmiş ve analiz edilmiş olduğundan da bahsediyor.

ZeroSwap ve ZeeDO Nedir?

ZeroSwap’ı, sıfır ücretli işlemleri mümkün kılmaya odaklanan, çok zincirli merkeziyetsiz aggregator (toplayıcı) olarak tanımlayabiliriz. ZeroSwap, Ethereum, Binance Smart Chain ve diğer DEX’leri tek bir çatı altında erişim sağlayarak zincir üzerinde ticareti basit ve kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

ZEE “token”ının temel hizmetlerinden biri, dijital varlıkları kullanarak fon toplamadaki sorunları en aza indirgemektir. ZeroSwap bu sorunu çözmek için ZeeDO adlı bir DEX Teklif Platformu oluşturdu.

Platform Web Sitesi: https://zeroswap.io/

Twitter: https://twitter.com/ZeroSwapLabs

Telegram: https://t.me/zeroswap

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar