Muhabbit

ZeroSwap, Çapraz Zincir Protokolü Pontoon Finance İle Ortaklığını Duyurdu!

Ortaklık kapsamında, $TOON token ZeroSwap platformunda listelenecek.

Zeroswap-Muhabbit

Zeroswap-Muhabbit

Sıfır ücret ile işlem gerçekleştirmeyi amaçlayan, çok zincirli bir merkeziyetsiz değişim protokolü ZeroSwap, yeni bir gelişmenin duyurusunu gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada ZeroSwap, çapraz zincir protokolü Pontoon Finance ile ortaklığını açıkladı. Yeni ortaklık kapsamında, Pontoon ve ZeroSwap kullanıcıları birçok özelliğe erişim hakkı elde edecek. Bunlar arasında; stake, likidite ortaklığı ve farming gibi birden fazla özellik yer alıyor.

Bilindiği üzere staking, bir yatırımcıyı sahip olduğu varlıklar için ödüllendirmenin en geleneksel yollarından biridir. İşte yeni yapılan anlaşma kapsamında, ZeroSwap staking programı aracılığıyla, Pontoon’un yerel tokenı $TOON stake eden herhangi bir kullanıcı, hem $TOON hem de ZEE tokenlarını elde etme imkanı sağlayacak.

TOON Token Listelemesi

Kripto para ekosistemi içinde her geçen gün yeni bir proje ve bununla birlikte yeni token piyasaya çıkıyor. Bu da tokenların listelenmesi için birçok DEX ve merkezi borsanın çok fazla inceleme yapmasına neden oluyor. Bunun yanında proje sahipleri de listelenmek istedikleri borsaların güvenli ve denetlenme mekanizmasına sahip olması gibi özellikleri arıyor. Sektör içinde bu gibi özelliklere sahip borsalar ise diğerlerine göre bir adım öne geçiyor.

Bilindiği üzere ZeroSwap, 3 ana formda %100 sonuçlarla denetlenen güvenlik yönleriyle birçok kripto para borsasından daha güvenli hizmet veriyor. İşte bu gibi özellikler borsaların ortaklıklar kurmasında da etkili oluyor.

Şimdi ise yapılan açıklamada Pontoon ekibi kendi yerel tokenı $TOON için ZeroSwap platformunda listelenmesi için anlaşma yaptığını duyurdu.

ZeroSwap Hakkında

Zeroswap, sıfır ücret ile işlem gerçekleştirmeyi amaçlayan, çok zincirli bir merkeziyetsiz borsa protokolüdür. 

Platform; Ethereum, BSC, Polkadot ve Elrond gibi çoklu zincirlere tek bir çatı altında erişim sağlayarak, zincir üzerinde ticareti basit ve kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Başka bir ifade ile ZeroSwap, Likidite Madenciliği, DeFi Token Teklifi ve DEX Toplama özelliklerine sahip olan çok zincirli bir protokoldür. 

Platform Web Sitesi: https://zeroswap.io/

Twitter: https://twitter.com/ZeroSwapLabs

Telegram: https://t.me/zeroswap

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur

Son Yazılar

Exit mobile version