Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

DEFI

ZeroSwap: İşlem Ücreti Olmadan Swap İşlemi Yap!

ZeroSwap’le işlem ücreti ödemeden swap işlemi yapabilirsiniz!

Yayın:

-

ZeroSwap, Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan duyuruya göre ZeroSwap, kullanıcılarına işlem ücreti olmadan swap (takas) işlemi imkanı sunuyor.

zeroswap twıtter


İşlem Ücreti Olmadan Nasıl Swap İşlemi Yapılır?

İşlem ücreti olmadan swap işlemi yapabilmek için ZEE “token” stake etmeniz gerekir. ZEE “token” stake ederek getiri olarak ücretsiz işlem hakkı kazanırsınız. Daha sonra bu kazandığınız işlem haklarını desteklenen paritelerde swap işlemi yapmak için kullanabilirsiniz.

ZEE Token Nedir?

ZEE “token” ZeroSwap’in yönetişim “token”ı olarak tanımlanabilir. IDO Platformuna, staking işlemlerine ve 25 Kasım’da piyasaya sürülecek olan DEX’e erişmek için, ZEE “token” stake etmeniz gerekir.

ZeroSwap ve ZeeDO Nedir?

ZeroSwap’ı, sıfır ücretli işlemleri mümkün kılmaya odaklanan, çok zincirli merkeziyetsiz aggregator (toplayıcı) olarak tanımlayabiliriz. ZeroSwap, Ethereum, Binance Smart Chain ve diğer DEX’leri tek bir çatı altında erişim sağlayarak zincir üzerinde ticareti basit ve kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

ZEE “token”ının temel hizmetlerinden biri, dijital varlıkları kullanarak fon toplamadaki sorunları en aza indirgemektir. ZeroSwap bu sorunu çözmek için ZeeDO adlı bir IDO Platformu oluşturdu.

Platform Web Sitesi: https://zeroswap.io/

Twitter: https://twitter.com/ZeroSwapLabs

Telegram: https://t.me/zeroswap

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version