Muhabbit

Binance Avalanche C-Chain Entegrasyonunu Tamamladı!

Yapılan açıklama ile birlikte popüler blockchain ağı Avalanche’ın C-Chain entegrasyonunu tamamladığını duyuran borsa, artık C-Chain üzerine yatırma ve çekme işlemlerine destek verecek.

Binance Muhabbit

binance

Kripto para borsası Binance, önemli bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklama ile birlikte popüler blockchain ağı Avalanche’ın C-Chain entegrasyonunu tamamladığını duyuran borsa, artık C-Chain üzerine yatırma ve çekme işlemlerine destek verecek.

An itibarıyla AVAXC ağı üzerinden yatırma işlemlerine izin veren borsa, çekim işlemlerini de önümüzdeki günlerde başlatacak.

9 Eylül itibarıyla C-Chain çekimlerini başlatmayı planlayan Binance, kullanıcıların ağ seçiminde dikkatli olması gerektiğini vurguluyor.

Geçtiğimiz süreçte devam eden Avalanche X-Chain ve BEP-20 AVAX yatırma işlemlerini desteğini sürdüreceğini bildiren Binance ekibi, AVAX için ücüncü bir entegrasyonu da tamamlamış oldu.

Avalanche C-Chain Nedir?

Avalanche C-Chain, Avalanche ağının desteklediği birden fazla blockchain ağından biri olarak tanımlanabilir. Akıllı kontratların işletildiği bu zincirde, token işlemleri gerçekleştirilmekte. X-Chain üzerinde yeni dijital varlıklar oluşturulurken, merkezsiz uygulamaların kullanılması ve token transferlerinin gerçekleştirilmesi için kullanılmakta. Bir diğer zincir ise P-Chain olarak öne çıkıyor. Bu zincirde ise ağdaki doğrulayıcılar koordine edilirken, alt diğer ağlar ve zincirler oluşturulabilmekte.

Avalanche C-Chain desteğinin Binance’e getirilmesi hakkında sizin görüşünüz nedir?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version