Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66757.58
0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3258.85
2.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.57
1.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.4
0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance Avalanche C-Chain Entegrasyonunu Tamamladı!

Yapılan açıklama ile birlikte popüler blockchain ağı Avalanche’ın C-Chain entegrasyonunu tamamladığını duyuran borsa, artık C-Chain üzerine yatırma ve çekme işlemlerine destek verecek.

Clock
Paylaş
Binance Avalanche C-Chain Entegrasyonunu Tamamladı!

Kripto para borsası Binance, önemli bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklama ile birlikte popüler blockchain ağı Avalanche’ın C-Chain entegrasyonunu tamamladığını duyuran borsa, artık C-Chain üzerine yatırma ve çekme işlemlerine destek verecek.

An itibarıyla AVAXC ağı üzerinden yatırma işlemlerine izin veren borsa, çekim işlemlerini de önümüzdeki günlerde başlatacak.

9 Eylül itibarıyla C-Chain çekimlerini başlatmayı planlayan Binance, kullanıcıların ağ seçiminde dikkatli olması gerektiğini vurguluyor.

Geçtiğimiz süreçte devam eden Avalanche X-Chain ve BEP-20 AVAX yatırma işlemlerini desteğini sürdüreceğini bildiren Binance ekibi, AVAX için ücüncü bir entegrasyonu da tamamlamış oldu.

Avalanche C-Chain Nedir?

Avalanche C-Chain, Avalanche ağının desteklediği birden fazla blockchain ağından biri olarak tanımlanabilir. Akıllı kontratların işletildiği bu zincirde, token işlemleri gerçekleştirilmekte. X-Chain üzerinde yeni dijital varlıklar oluşturulurken, merkezsiz uygulamaların kullanılması ve token transferlerinin gerçekleştirilmesi için kullanılmakta. Bir diğer zincir ise P-Chain olarak öne çıkıyor. Bu zincirde ise ağdaki doğrulayıcılar koordine edilirken, alt diğer ağlar ve zincirler oluşturulabilmekte.

Avalanche C-Chain desteğinin Binance’e getirilmesi hakkında sizin görüşünüz nedir?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar