Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65882.71
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3538.1
3.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.94
1.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.2
1.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

muhabbit.com dünyadan blockchain teknolojisi, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili haberleri Türkçe olarak okurlarına sunan bir haber sitesidir.

Bu sitede yer alan içerikler ve görseller muhabbit.com‘un yazılı izni olmadan ticari olarak değiştirilemez, yayınlanamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz.

Muhabbit ekibi olarak sizlere bilgileri hızlı ve şeffaf bir şekilde aktarmayı kendimize görev edindik fakat ne olursa olsun bu sitedeki veya diğer platformlardaki resmi hesaplarımızda bulunan hiçbir ifade yatırım tavsiyesi olarak algılanamaz! 

Kripto para yatırımı yüksek oranda risk içerir! 

muhabbit.com hiçbir şekilde verdiğiniz kararlarla ilgili sorumlu tutulamaz.

muhabbit.com sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanır.

Her yazarımız kendi ürettiği içerikten sorumludur ve bizler Muhabbit ailesi olarak içeriklerimize olabildiğince özen gösteriyoruz. Yine de herhangi bir şekilde telif hakkı ihlalinin söz konusu olduğunu düşünüyorsanız ya da başka bir problem gözünüze çarptıysa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Üçüncü Parti İçeriği

muhabbit.com harici siteleri, kullanıcıların daha iyi bilgilenmesi için kullanır fakat bu sitelerin sorumluluğunu üstlenmez.

Muhabbit, haberleri şeffaf olarak paylaşır ve dolayısıyla haberlerimiz üçüncü taraf bağlantısı da içerebilir. Her web sayfasının kendine özel ve bağımsız kullanım koşulları ve kuralları mevcuttur. Muhabbit, üçüncü taraf içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Feragatname

Muhabbit’in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Telif Hakkı

muhabbit.com“un tüm hakları saklıdır. “muhabbit.com“da sunulan içerikler (kısmi ya da tam olarak) “muhabbit.com“un yazılı izni olmadan herhangi bir amaçla değiştirilemez, kopyalanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz.

muhabbit logo 2 - Gizlilik Politikası
Muhabbit Logo

PRIVACY POLICY

muhabbit.com is a news site that provides news about blockchain technology, Bitcoin and other crypto currency from the world to its readers in Turkey.

The content and images on this site cannot be changed, published or used in any way without the written permission of muhabbit.com.

As the Muhabbit team, it is our duty to transfer the information to you quickly and transparently, but no matter what, no statement on this site or our accounts on other platforms can be perceived as investment advice!

Cryptocurrency investment involves high risk!

muhabbit.com cannot be held responsible for any decisions you make.

muhabbit.com uses cookies to provide you with a better service.

Each of our authors is responsible for the content he produces, and we, as the Muhabbit family, take care of our content as much as possible. However, if you think there is a copyright infringement in any way, you can reach us at [email protected].

Third Party Content

muhabbit.com uses external sites for better information of users, but does not take responsibility for these sites.

Muhabbit, shares information in a transparent way, thus our content may include third party link. Each website has its own unique and independent terms of use. Muhabbit assumes no liability for third party content.

Disclaimer

The content of the Muhabbit is by nature for information purposes only and should not be construed as investment advice. Cryptocurrency trading should be considered a high-risk investment in buying or selling, and each reader is advised to do their own research before making any decisions.

Copyright

All rights of “muhabbit.com” is reserved. “muhabbit.com“s content (as partially or whole) cannot be changed, copied, distributed, published for any purpose without “muhabbit.com“s written permission.