BİZİ TAKİP EDİN

Gizlilik Politikası

muhabbit.com dünyadan blockchain teknolojisi, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili haberleri Türkçe olarak okurlarına sunan bir haber sitesidir.

Bu sitede yer alan içerikler, muhabbit.com’un yazılı izni olmadan ticari olarak değiştirilemez, yayınlanamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz.

muhabbit.com ekibi olarak sizlere bilgileri hızlı ve şeffaf bir şekilde aktarmayı kendimize görev edindik fakat ne olursa olsun bu sitedeki hiçbir ifade yatırım tavsiyesi olarak algılanamaz. 

Kripto para yatırımı yüksek oranda risk içerir. 

muhabbit.com hiçbir şekilde verdiğiniz kararlarla ilgili sorumlu tutulamaz.

muhabbit.com sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerez kullanır.

Her yazarımız kendi ürettiği içerikten sorumludur ve bizler Muhabbit ailesi olarak içeriklerimize olabildiğince özen gösteriyoruz. Yine de herhangi bir şekilde telif hakkı ihlalinin söz konusu olduğunu düşünüyorsanız bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

muhabbit.com harici siteleri, kullanıcıların daha iyi bilgilenmesi için kullanır fakat bu sitelerin sorumluluğunu üstlenmez.

Feragatname

Muhabbit’in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.