BİZİ TAKİP EDİN

Gizlilik Politikası

muhabbit.com dünyadan blockchain teknolojisi, Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili haberleri Türkçe olarak okurlarına sunan bir haber sitesidir.

Bu sitede yer alan içerikler, muhabbit.com’un yazılı izni olmadan ticari olarak değiştirilemez, yayınlanamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz.

muhabbit.com ekibi olarak sizlere bilgileri hızlı ve şeffaf bir şekilde aktarmayı kendimize görev edindik fakat ne olursa olsun bu sitedeki hiçbir ifade yatırım tavsiyesi olarak algılanamaz. 

Kripto para yatırımı yüksek oranda risk içerir. 

muhabbit.com hiçbir şekilde verdiğiniz kararlarla ilgili sorumlu tutulamaz.

muhabbit.com sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerez kullanır.

Her yazarımız kendi ürettiği içerikten sorumludur ve bizler Muhabbit ailesi olarak içeriklerimize olabildiğince özen gösteriyoruz. Yine de herhangi bir şekilde telif hakkı ihlalinin söz konusu olduğunu düşünüyorsanız bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

muhabbit.com harici siteleri, kullanıcıların daha iyi bilgilenmesi için kullanır fakat bu sitelerin sorumluluğunu üstlenmez.

Feragatname

Muhabbit’in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.


PRIVACY POLICY

muhabbit.com is a news site that provides news about blockchain technology, Bitcoin and other crypto money from the world to its readers in Turkish.

The content on this site cannot be changed, published or used in any way without the written permission of muhabbit.com.

As the muhabbit.com team, it is our duty to transfer the information to you quickly and transparently, but no matter what statement on this site can be perceived as investment advice.

Cryptocurrency investment involves high risk.

muhabbit.com cannot be held responsible for any decisions you make.

muhabbit.com uses cookies to provide you with a better service.

Each of our authors is responsible for the content he produces, and we, as the Muhabbit family, take care of our content as much as possible. However, if you think there is a copyright infringement in any way, you can reach us at [email protected]

muhabbit.com uses external sites for better information of users, but does not take responsibility for these sites.

Disclaimer

The content of the Muhabbit is by nature for information purposes only and should not be construed as investment advice. Cryptocurrency trading should be considered a high-risk investment in buying or selling, and each reader is advised to do their own research before making any decisions.