Muhabbit

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 22.05.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

bnb fiyat analizi 4

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Binance Coin incelememizde detaylı şekilde fiyat grafiğini ele alacağız. BNB fiyat grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini değerlendireceğiz. Fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında inceleyeceğimiz BNB fiyat analizine geçelim.

BNB Fiyat 22 Mayıs 2022

Markette yaşanan düşüş ile birlikte 218 dolar seviyesine kadar gerileyen BNB, şu an 318,6 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BNB Grafik 22 Mayıs 2022

Binance Coin BNB fiyat grafiği 22.05.2022. 1 Günlük grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

1 günlük zaman diliminde inceleyeceğimiz grafik Binance borsasının BNB/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. TradingView aracılığıyla hazırladığım grafiğin üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmaktadır. Grafik üzerinde bulunan beyaz ok işaretleri 330 dolar seviyesinden alınan tepkileri belirtmektedir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

BNB Analiz 22 Mayıs 2022

10 Mayıs 2022 tarihinde hazırladığımız BNB fiyat analizine değinerek fiyat analizimize başlayalım. 330 dolar seviyesinin altına inmesiyle hazırladığım fiyat analizinde, 330 dolar seviyesinin güçlü bir tepki bölgesi olduğunu ve direnç bölgesinden tepki alarak destek bölgesine kadar düşüş yaşanabileceğini belirtmiştim. Nitekim bu seviyeden tepki alarak düşüş yaşayan BNB 218 dolar seviyesine kadar geriledi. 10 Mayıs 2022 tarihinde hazırladığım Binance Coin fiyat analizini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizin güncel durumuna baktığımız zaman 330 dolar direnç bölgesine yaklaştığımızı görmekteyiz. Bu seviyenin yakından takip edilmesi gerektiğini daha önceki BNB fiyat analizlerinde sıklıkla vurguladım. Direnç bölgesinin aşılması durumunda kırılan direnç bölgesi artık destek bölgesi olarak bizlere yardımcı olacaktır. Diğer yandan bu seviyenin altında işlem gördüğü sürece dikkatli olmakta fayda var.

BNB Yorum 22 Mayıs 2022

Umarım BNB 330 dolar seviyesinin üzerine çıkarak yatırımcılarını mutlu eder. 330 dolar seviyesinin kazanılmasıyla 385 dolar seviyesi hedeflenecek şekilde yakın stop mesafeli işlemler düşünülebilir.

Binance Coin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version