Muhabbit

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 25.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

bnb Fiyat Analizi-2

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Borsa coinleri içerisinde en popüler olan BNB için fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmında detaylı inceleme yapacağız. Sizleri bekletmeden teknik incelememize başlayalım.

BNB Fiyat 25 Eylül 2021

Eylül ayı başlarında 500 dolar seviyesinde işlem gören BNB, şu an 350 dolar seviyesine kadar gerilemiş durumda. 500 dolar seviyesinden %30 oranında düşüş gerçekleştirdi.

BNB Grafik 25 Eylül 2021

Binance Coin BNB fiyat grafiği 25.09.2021. 1 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz bir saatlik zaman dilimindedir. Binance borsasının sağladığı BNB/USDT verileri kullanılmıştır. Grafiğimizde bir adet yeşil düşen trend çizgimiz bulunmakta. Fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir.

BNB Analiz 25 Eylül 2021

Mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak bizlere yardımcı oluyor. Son BNB fiyat analizimizde yükselen trend çizgimizin kırıldığını ve dikkatli olunması gerektiğini belirtmiştim. Beklediğimiz gibi yükselen trend çizgimizin altında kaldığı sürece düşüşü derinleşti ve 330 dolar seviyesine kadar geriledi. 12 Eylül tarihli BNB fiyat analizimizde ”Trend altında alım yapmak için hızlı davranmayı düşünmüyorum. Markette tekrar bir düşüş yaşanması durumunda 320 dolar seviyesindeki destek bölgemizde güvenli alım düşünülebilir.” şeklinde incelemiştik. Umarım 300 dolar seviyesini kaybetmez ve beklentimiz tamamıyla gerçekleşir. 12 Eylül tarihli BNB fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

BNB Yorum 25 Eylül 2021

Grafiğimizde bulunan düşen trend çizgimizin kırılması bizlere trade fırsatı sunabilir. Daha önceki fiyat analizlerimizi takip edenlerin bildiği gibi düşen trend çizgisinin direnç altında kırılması durumunda dikkatli olmakta fayda var. Destek bölgemize yakın seviyede kırılması durumunda yakın stop mesafesi ile yüksek oranlar hedeflenebilir. Umarım BNB 300 dolar seviyesini korur ve önündeki dirençleri test eder.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version