Muhabbit

Binance Visa Card Avrupada Kullanıma Başlıyor!

Binance’nin Avrupalı müşterileri Binance Visa kartını kullanmaya başlayacak.

binance card

Önde gelen kripto para borsası Binance, fiziksel Binance Visa kartlarını Avrupa Ekonomik Alanı’na (EEA) göndermeye başladı. 14 Aralık 2020 tarihinde yapılan bir duyuruya göre, EEA bölgesindeki kullanıcılar yakında fiziksel Binance Visa kartlarını elde edebilecek.

Yapılan açıklamada daha önceden Binance kartı sipariş etmiş olan müşteriler artık teslimat sürecini kart cüzdanlarında tamamlayabilecek.

Binance ayrıca yaptığı bir açıklama ile, EEA bölgesindeki fiziksel kartlarını kullanıma sunmanın yanı sıra, müşterilerinin artık altcoin ile de ödeme yapabilmeleri için kripto banka kartına Ethereum ( ETH ) desteği de eklediğini bildirerek şu ifadelere yer verdi:

“Ethereum’u kart cüzdanınıza aktarın ve onu diğer coinlerin üzerine sürükleyerek tercih edilen ödeme varlığı haline getirin.”

Fiziksel Binance Visa kartının günlük harcama limitinin 8.700 Euro (10.600 $) olduğu ve bunun yanında ATM’den para çekme günlük limitinin ise 290 Euro (350 $) olduğu da ayrıca açıklandı. Daha önce açıklandığı üzere, kartlar 2021 yılına kadar % 8′e varan geri ödeme ve sıfır kart ücreti özelliklerini içeriyor.

Yakın zaman önce sanal Binance Visa kartları sunan Binance, 2020 yılı temmuz ayında EEA bölgesindeki kripto banka kartını resmen duyurmuş ve fiziksel kart isteyenler için birkaç ay beklemelerini açıklamıştı.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version