Muhabbit

Bitcoin (BTC) Fiyatı 12 Bin 500 Doları Bulacak!

Ünlü kripto yatırımcısı Eric Choe ya da diğer bir bilinen adıyla Mr.Swing Trade, Bitcoin’in 12.000 dolara kadar yükseleceğini öngörenlerden biri.

Bitcoin muhabbit

28 Ocaktaki ani yükselişinden sonra 9.000 dolar eşiğini geçen Bitcoin (BTC), bundan sonraki gidişatı açısından analistleri iki kutba ayırdı.
Analistlerin bir kısmı bu noktadan sonra fiyatının yükselmeye devam edeceğini umut ediyor. Büyük bir kısmı da tepe noktasına geldiği anda dibi görebileceğini düşünüyor.

Ünlü kripto para yatırımcısı Eric Choe ya da diğer bir bilinen adıyla Mr.Swing Trade, Bitcoin’in 12.000 dolara kadar yükseleceğini öngörenlerden.

Elliot dalgalarına dayanan analizinde Bitcoin’in kısa vadede tahmini tepe noktası olan 12.500 dolar civarına geleceğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

https://twitter.com/CryptoChoe/status/1222660157504573441?s=20

Bir başka kripto para yatırımcısı olan Bitcoin Macro da sosyal medya hesabında görüşlerini paylaştı. Henüz dibi görmemiş olabileceklerini Bitcoin’in belki de 1.000 dolara kadar düşebileceğini söyledi. Belki XRP’n 589 dolara pumplanacağını belki de tek boynuzlu atların gerçek olduğunu ancak gerçekçilikten yana bir yatırımcı olarak aylardır gerçeğin apaçık ortada olduğunu yazdı.
Son olarak da; “Düşündüğünüze değil, gördüğünüze yatırım yapın!” dedi.

https://twitter.com/BTC_Macro/status/1222624443391889408?s=20

Bir başka ünlü kripto para yatırımcısı CryptoWolf ise 2011 yılından günümüze Bitcoin’in fiyat grafiğini paylaştı. Takipçilerinin isteğiyle yaptığı bu grafikte piyasanın yıllar içerisindeki değişimine dikkat çekti.

Daha önceki haberimizde BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes’in de Bitcoin’in dibe vuracağına dair tahminleri olduğundan bahsetmiştik.

Dünyanın birçok yerinde birçok yatırımcı için, Bitcoin’in 9.000 doları geçtikten sonra izleyeceği gidişat merak konusu hâlinde. İlerleyen günlerde tepeye vurup dibi boylayacak mı hep beraber göreceğiz.

Siz de tahminlerinizi konuşmak, tartışmak haberlerimizden anında haberdar olmak istiyorsanız Telegram üzerinden bize katılabilirsiniz!

Son Yazılar

Exit mobile version