Muhabbit

Bittrex Global, Faaliyetlerini Sonlandıracağını Duyurdu

Kripto para borsası Bittrex, düzenlenmiş bir iflas planıyla ABD operasyonlarını geçtiğimiz ekim ayında resmen sonlandırdığını duyurmuştu. Ancak, borsanın uluslararası kolu Bittrex Global‘in faaliyetlerini sürdüreceği açıklanmıştı.

Bu haberin üstünden çok kısa bir süre geçmesine rağmen, ABD pazar payının çökmesi ile birlikte Bittrex Global tarafında da kapanma kararı alındı. Müşterilere fonlarını çekmeleri söylendi ve alım satım faaliyetlerinin 4 Aralık’ta sona ereceği bildirildi.

İlginizi çekebilir: Bittrex, ABD’deki Hizmetlerini Resmen Sonlandırıyor!

“Bittrex Global’in faaliyetlerini sonlandırma kararı aldığını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Bu karar kolay alınmadı ve değerli müşterilerimiz üzerinde yaratabileceği rahatsızlığı anlıyoruz. Tüm kullanıcıların hesaplarına giriş yapmaları ve mümkün olan en kısa sürede varlıklarını çekmeleri şiddetle tavsiye edilir.”

Bittrex

Bittrex’in ABD’deki pazar payı 2021 yılında %1’in altına kadar düştü. Ancak bir zamanlar ABD’nin en büyük borsalarından biri olarak tanınırdı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version