Muhabbit

Chromia CHR Fiyat Analizi 03.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chromia’yı inceliyoruz. Chromia grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Chromia Fiyat analizi 3

Chromia Fiyat analizi

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Chromia yani CHR inceleyeceğim. Chromia grafiğindeki teknik göstergelere ve olası fiyat hareketlerine yer vereceğim CHR fiyat analizi yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

CHR Fiyat 3 Temmuz 2022

Temmuz ayına 0,2 dolar seviyesinin altında giriş yapan CHR, şu an 0,1745 seviyesinde işlem görmekte.

CHR Grafik 3 Temmuz 2022

Chromia CHR fiyat grafiği 03.07.2022. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırlandığım grafik, Binance borsasının CHR/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. 4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimizin üzerinde destek ve direnç bölgelerimiz mor alanlar yardımıyla gösterilmiştir.  Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

CHR Analiz 3 Temmuz 2022

Güncel Chromia fiyat analizine başlamadan önce 23 Haziran 2022 tarihli CHR fiyat analizimizi değerlendirelim. 0,2 dolar seviyesinde işlem gören CHR için 0,24 dolar direnç bölgesine kadar yükseliş görebileceğimizi belirtmiştim. %18 değer kazanarak 0,24 dolar direnç bölgesine kadar yükselerek bu seviyeden tepki aldı. 23 Haziran 2022 tarihli Chromia fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayınız.

Güncel CHR fiyat analizine geçelim. Şu an 0,15 dolar destek bölgesi ile 0,2 dolar direnç bölgesi arasında işlem gören Chromia yakından takip edilmeli. 0,15 dolar destek bölgesine bakacak olursak güçlü bir tepki bölgesi olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle destek seviyesinin kaybedilmemesi oldukça önemli. Destek bölgesinden açılacak işlemlerin stop mesafesi 0,15 dolar destek bölgesinin altında olacaktır. Hedef olarak takip edilebilecek seviye ise 0,2 dolar direnç bölgesi olacaktır. Umarım 0,15 dolar destek bölgesi kaybedilmez.

CHR Yorum 3 Temmuz 2022

Chromia grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Chromia Türkiye telegram grubuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde CHR/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version