Muhabbit

Coinbase 19 Yeni Coini Listelemek İçin Araştırdığını Duyurdu!

Coinbase tarafından incelemeye alınan coinler arasıdna birçok farklı kulvardan coin bulunuyor.

Coinbase Kripto Para Borsası

Coinbase bugün yaptığı duyuru ile birlikte 19 farklı coini listeye aldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada coinlerin Coinbase standartlarına uygun olup olmadığı inceleneceği belirtildi. Sonucun olumlu olması halinde ise platformda listelenme öngörülüyor. Bildiğiniz üzere Coinbase listelemesinin ardından önemli yükselişler yaşayabiliyor.

Coinbase tarafından incelemeye alınan coinler arasında birçok farklı kulvardan coin bulunuyor.

Son günlerin popüler merkeziyetsiz finans ürünlerinin de bulunduğu listede, Paxos’un dijital altını PaxGold da yer almakta.

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı inanılmaz yükselişin ardından, büyük bir hüsran yaratarak yüzde 70’ten fazla düşen Ampleforth (AMPL) da listede bulunuyor. Açıklamanın ardında hızla yükselen AMPL, an itibariyle yüzde 36’dan fazla bir artış yaşamış durumda. DeFi platformlarından Balancer’ı da inceleme kararı alan Coinbase, Blockstack, Fetch.ai, Hedera Hashgraph  bulunuyor.

Merkezsiz borsalar arasında hacmini son günlerde oldukça yükselten Curve Finance de listeye adını yazdıran coinler arasında bulunuyor. Bildiğiniz üzere son 2 ay içerisinde 50 kat artıran platform Uniswap’ın ardından en yüksek hacme sahip DEX olarak öne çıkmakta.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir yol haritası açıklayan Curve, Compound benzeri bir yönetişim tokeni çıkaracağını da açıklamıştı. Platforma likidite sağlayan kişilere dağıtılacak token, sahiplerinin platformda söz sahibi olmasını sağlayacak.

Ethereum üzerinde Bitcoin’e eşlenik oluşturulan Wrapped Bitcoin (WBTC) de ineleme altına alınan tokenler rasında bulunuyor.

Sizce incelemeye alınan coinlerden ilk hangisi Coinbase’de listelenmeyi başaracak?

Son Yazılar

Exit mobile version