Muhabbit

Dev İngiliz Kulübü Manchester City, Chiliz Ekosisteminine Katıldı!

City ve Socios.com, Manchester City taraftar tokenı çıkarıyor.

İngiltere Premier Lig futbol kulübü Manchester City, Chiliz blok zinciri üzerine kurulu Socios.com ile ortaklık kurduğunu duyurdu.   

Bu anlaşma ile Manchester City taraftarları, Socios.com’daki belirli kulüp anketlerinde VIP ödüllerine, kulüp promosyonlarına, oyunlara ve oy haklarına erişmek için $CITY taraftar tokenlarını kullanabilecekler.

Manchester City, $CITY taraftar tokenının piyasaya sürülmesinin, kulübün küresel taraftar kitlesi için yeni bir dijital etkileşim katmanı oluşturarak onları sevdikleri kulübe daha da yaklaştıracağını bildirdi. Yapılan açıklamada koyu City taraftarları olan Cityzens’ler ücretsiz bir $CITY taraftar token almaya hak kazanacak.

Manchester City kulüp yetkilisi konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Dünyanın her yerindeki taraftarlarımıza sevdikleri kulübe daha da yakınlaşmaları için başka bir fırsat sağlayacak olan yeni Manchester City Taraftar Token’i piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Taraftarlarımız artık, harika yarışmalara ve VIP deneyimlerine erişebilecek ve kulüp girişimlerine oy verebilecek.”

Yetkili ayrıca blockchain teknolojisine olan önemli ilgiyi ve bunun takıma olan katkısının olumlu olacağını açıkladı. Ayrıca Socios.com’un bu alanda diğer Avrupa kulüpleriyle birlikte başarılı işler gerçekleştirdiğini ve kendilerinin de artık büyümek için doğru platforma sahip olduklarını dile getirdi.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“Manchester City, bu sezonun şampiyonluğu için yarışa liderlik ediyor, ancak bu yıl şimdiden dünyanın en yenilikçi spor takımı olarak onurlandırıldılar. Kulüp, yeniliği benimseme konusunda öncü olduklarını kanıtladı ve bu statüyü $ CITY taraftar token ile daha da geliştirecek.”

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version