Muhabbit

E-Spor Devi Veloce, Animoca Brands İle Ortaklığını Duyurdu!

Animoca Brands, REVV tokenı sözleşmenin bir bileşeni olarak kullanacak.

Animoca-brands

Animoca-brands

E-spor alanında önde gelen platform Veloce, küresel alanda büyümeye devam eden e-spor faaliyetlerindeki gücünü, blok zinciri alanında son zamanlarda yaptığı işlerle adından oldukça fazla söz ettiren Animoca Brands ile birleştireceğini duyurdu.

Yapılan bu yeni ortaklık anlaşması kapsamında Animoca Brands, markalı motor sporları hizmet tokenı REVV’i Veloce’nin kısa süre önce açıklanan halka arz öncesi finansman turunda kullanacak. Bunun yanında ortaklığın, Animoca Brands’in, Veloce’nin 10’dan fazla takım, 40 kanal, aylık 215 milyon görüntüleme ve Squadsprint gibi benzersiz yarış ligleri de  dahil olmak üzere kapsamlı e-spor operasyonlarını kapsayacağı bildirildi.

Veloce’nin yenilikçi elektrikli yarış Extreme E serisinde yarışan şirketi Veloce Racing’in de bu ortaklık kapsamına alındığı açıklandı. Bu durumun, kısmen REVV tokenları tarafından finanse edilen gerçek dünyadaki ilk küresel motor sporları takımını temsil ettiği de dile getiriliyor. 

Veloce Kurucu Ortağı ve Baş İnovasyon Sorumlusu Jack Clarke, ortaklık hakkında şu açıklamada bulundu:

“Animoca Brands ile kurduğumuz ortaklık konusunda inanılmaz derecede heyecanlıyım. Blockchaine entegre oyunlara yoğunlaşarak, token destekli oyun ve spor için muazzam bir gelecek görüyoruz. Animoca Brands’in blockchain oyun alanındaki büyüklüğüne inanıyoruz.”


Animoca Brands’ın kurucu ortağı ve başkanı Yat Siu ise yeni ortaklık hakkında şu açıklamada bulundu:

“Veloce ve Animoca Brands’ın net sinerjileri var. Veloce’u oldukça değerli bir yatırım fırsatı olarak görüyoruz.”


Animoca Brands, Formula 1, Formula E ve Moto GP ile yapmış olduğu ortaklar ile birlikte hızla büyüyen NFT ve oyun ortamında geniş bir platform, oyun ve token ağına sahip hale gelmiş oldu.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.


Son Yazılar

Exit mobile version