Muhabbit

Eski Binance Yöneticisi Açıklama Yaptı!

Binance’in kağıt üstündeki değeri dudak uçuklatıyor.

Binance

Binance muhabbit

Fiziksel bir genel merkezi olmayan bir şirket olarak çalışmalarını sürdüren Binance, Coinbase’den üç kat daha değerli olabilir.

Wall Street Journal’dan elde ettiğimiz bilgilere göre, kripto para borsasının eski yöneticileri şirketin değeri hakkında tahminlerde bulundu. Eski yöneticiler, şirketin mevcut işlem hacmi ve işlem ücretlerini göz önüne aldığında, tahmini bir fiyat olarak 300 milyar $’ı işaret ediyor.

CoinMarketCap’ten edindiğimiz bilgilere göre Binance, son 24 saat içinde 30 milyar $’dan daha fazla işlem hacmine sahipti. Bu işlem hacmi ile Binance, açık ara dünyanın en yüksek hacimli borsası olarak görünüyor.

Binance’in halka açılma adımı biraz sancılı olabilir. Çünkü borsanın herhangi bir ülkede resmi merkezi yok. Fakat Binance, kağıt üstünde Cayman Adaları’nda yer alıyor. Bu arada şirketin CEO’su Changpeng Zhao, bildirilenlere göre Singapurda ikamet ediyor. Bunun yanı sıra şirketin çalışanları dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda.

Binance Düzenleyici Kurumlar ile Görüşmeler Yapıyor!

Geçtiğimiz günlerde CZ, Binance.US’in 2024 yılında halka arz olmak istediğini belirtmişti. Aynı zamanda ABD menşeli bir kripto para borsası olan Kraken de halka arz olma amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Binance, ABD, İtalya, Kanada, Japonya, Tayland ve farklı ülkelerden uyarılar alması ile beraber, dünya çapındaki düzenleyici kurumların incelemesi altına alındı.

Bununla birlikte CZ, aslında şirketin düzenleyici kurumlar ile sürekli temas halinde olduğunu ve sürece yayılmış bir şekilde her yerde lisanslı bir şirket haline gelmek istediklerini belirtmişti.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version